+370 604 01010
I-V 10:00-19:00, VI 10:00-15:00

Atomos Shinobi video monitorius

Atomos Shinobi video monitorius
399.99
Pratęsta garantija
Užsakoma prekėPrekyboje Yra
Pristatymas 5-19 d.d.
Liko 10 vnt.
Turite klausimų? +370 604 01010 Siųskite užklausą

Atomos Shinobi video monitorius aprašymas

Siekdama supaprastinti ir patobulinti vaizdo įrašų kūrimą, „Atomos“ daugelį metų kuria nuostabią monitorių ir įrašymo technologiją. „Shinobi“, mažame monitoriuje yra visos mūsų nuostabios ekrano apdorojimo technologijos ir profesionalūs stebėjimo įrankiai - dabar jie supakuoti į 5 colių įrenginį. „Shinobi“ turi „visą dieną veikiantį“ akumuliatorių, 1000 nitrų ryškumo ekraną, HDR galimybes ir sudėtingas funkcijas, kuriomis lengva naudotis. Yra netgi naujas „selfie“ veidrodžio režimas, skirtas vloggeriams, ir naujas kelių įrankių analizės vaizdas, kuris yra kinematografo svajonė. Tiksliai nustatykite savo kadrus naudodamiesi patobulintomis histogramomis, bangų formomis ir vaizdo sritimis. „Shinobi“ yra puikus kompanionas patobulinant bet kokią nuotraukų ar vaizdo įrašų gamybą.

5 colių HDMI monitorius

Turėdamas nuostabų 5 colių 10 bitų HDR arba SDR ekraną, „Shinobi“ leidžia aiškiai matyti vaizdus dienos šviesoje 1000nit ekrane, kuriame yra speciali AR danga ir apsaugos nuo pirštų atspaudų technologija. Aptakus, lengvas dizainas yra sukurtas siekiant maksimalaus efektyvumo ir sveria vos 200 g. Tai vienas lengviausių rinkoje esančių 4K monitorių, tvirtai pritvirtinantis prie bet kurios HDMI kameros sąrankos.

Geriausias iš „AtomOS 10“

„Shinobi“ naudojasi mūsų revoliucine „AtomOS 10“ platforma ir yra supakuota su plačia apimties komplektacija ir paprastomis operacijomis vienu paspaudimu. „Shinobi“ apima fokusavimo, įrėminimo ir ekspozicijos stebėjimo įrankius, įskaitant fokusavimo didinimą, 4: 1/2: 1/1: 1 mastelio keitimą, „Zebra“, „False Spalva“, rėmelių kreipiklius, „SMPTE“ saugią sritį, „Waveform“, RGB paradą, vektorinį skydą, naują daugiafunkcį - Peržiūrėkite „Analizės“ vaizdą ir lanksčią 3D ir 1D LUT †, „Profile“ ir „Preset“ palaikymą (įkelkite .cube failus per SD kortelę) ir anamorfinio nugriovimo stebėjimo parinktis.

Pristatome „Atomos“ analizės rodinį

Mes suprantame, kaip svarbu nuolat matyti, ką filmuojate. Naudodami naująją analizės funkciją, dabar galite vienu metu pamatyti, ką filmuojate, peržiūrėti bangos formą, histogramą ir vektoriauskopą, užtikrindami visišką savo vaizdo valdymą. Vienu paspaudimu netgi galite perjungti įvairias bangos formos, histogramos ir vektoriaus apimties parinktis.

HDR režimas

„Shinobi“ ekrane rodomi stulbinantys 10 ir daugiau dinaminio diapazono sustojimų realiu laiku, naudojant „Log / PQ / HLG“ signalus. Kartu su mūsų unikaliomis HDR stebėjimo funkcijomis, „Shinobi“ supaprastina žurnalo ir HDR fotografavimo sudėtingumą, padėdamas jums pakartoti darbo po gamybos procesą tuo metu, kai tai yra svarbiausia - fotografuojant. Mes rūpinamės technologijomis, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į pasakojimą.

Realaus laiko LUT peržiūra

Taikykite ir palyginkite, kaip atrodyti po gamybos SDR ar HDR iš mėgstamiausių savo fotoaparato LUT. „Shinobi“ suteikia galimybę bet kuriuo metu įkelti iki aštuonių pasirinktinių LUT per SD kortelės lizdą ir iš karto pasirinkti vieną iš jų, visą laiką palaikant kūrybinius ketinimus.

Kalibruotos „akis į akį“ spalvos

Kalibravimas yra patikimo monitoriaus raktas. „Shinobi“ monitorių galima kalibruoti naudojant „X-Rite“ „i1DisplayPro“, kad būtų galima nuolat stebėti HDR ir „Rec709“. Tai užtikrina tikslų patikimų rezultatų stebėjimą. Monitorių dreifas ir kalibravimas yra vienintelis būdas užtikrinti, kad akys jūsų neapgaudinėja.

Ilgesnis akumuliatoriaus veikimo laikas

Sukurtas tik stebėjimo tikslais, „Shinobi“ reikalauja labai mažai energijos budėjimo ar stebėjimo režimuose. Tai reiškia, kad vienos baterijos „visos dienos veikimo laikas *“ ir ilgalaikė ištvermė, kai jūs šaudote. Norėdami gauti daugiau informacijos, žiūrėkite specifikacijas.

Skirta kiekvienai situacijai

Prijungus prie kameros, jūsų monitoriaus dydis ir svoris yra svarbūs. Mes nuskutame „Shinobi“ iki vos 196 g (7oz) ir pridėjome ¼ ”-20 varžtų tvirtinimo elementų viršuje ir apačioje, kad būtų lengviau narve ir adapteriu. Centrinis akumuliatorius leidžia lengvai subalansuoti ir greitai valdyti. „Shinobi“ yra suderinamas su daugeliu fotoaparatų, išmaniųjų telefonų ir HDMI paruoštų įrenginių.
 
 

Pristatymo laikas 5-19 d.d.

Specifikacija
Gamintojas(?) Atomos
Pristatymo laikas 5-19 d.d.
Prekės kodai

07814KVG

Atsiliepimai

0 vidutinis įvertinimas (0 įvertinimų)

 0
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!