+370 604 01010
I-V 09:00 - 18:00

Rode NTG4 mikrofonas

Rode NTG4 mikrofonas
217.99
Pratęsta garantija
Užsakoma prekėPrekyboje Yra
Pristatymas 5-19 d.d.
Liko 10 vnt.
Turite klausimų? +370 604 01010 Siųskite užklausą

Rode NTG4 mikrofonas aprašymas

Tinkinkite savo toną ir užfiksuokite kokybišką garsą viduje arba lauke TV filmavimui ar dokumentiniam projektui naudodami Rode NTG4 fantominį "šautuvo" tipo mikrofoną. Specialios funkcijos, tokios kaip mažo triukšmo grandinė ir dažnio nustatymai bei minimalus valdymo triukšmas, sumažina poreikį taisyti ir atkurti garsą po gamybos.
 
 
Padidintas NTG4 jautrumas leidžia sukurti stiprius išvesties lygius, netaikant ypatingo mikrofono pirminio stiprintuvo stiprinimo. Garsiniu požiūriu NTG4 atkuria šiltą garsą iš dalies dėl švelnaus aukštų dažnių kritimo ir triukšmą mažinančio pasirenkamo žemo dažnio filtro. Perjungiamas aukštųjų dažnių stiprinimas yra po ranka tais atvejais, kai reikia papildomo aiškumo.
 
k 
 

Kokybiškas garso fiksavimas

NTG4 8,9 colio ilgio korpuso ir superkardioidinio poliarinio modelio derinys užtikrina sutelktą į priekį nukreiptą kryptingumą ir geresnį iš šonų sklindančio garso slopinimą. Mažas 16 dBA savaiminis triukšmas ir jautrus kondensatoriaus elementas perduoda išsamų garsą, neapsunkinantį šnypštimu. Be to, jo subalansuota išvestis leidžia ilgiau nutiesti laidą nei dauguma ant kameros tvirtinamų "šautuvo" tipo mikrofonų.
 

Phantom Powered

Dėl savo 3 kontaktų XLR išvesties ir suderinamumo su 12, 24 arba 48 VDC fantominiu maitinimu NTG4 yra suderinamas su įvairiais rankiniais garso įrašymo įrenginiais, lauko įrašymo įrenginiais ir maišytuvų adapteriais, taip pat su integruotais išankstiniais stiprintuvais daugelyje vaizdo kamerų.
 
 
k
 

Pritaikomas tonas per skaitmeninį perjungimą

Skaitmeninis perjungimas ne tik leidžia intuityviai pasiekti NTG4 nustatymus, bet ir išsaugo būsenas, kai mikrofonas yra išjungtas. Suaktyvinkite 75 Hz žemo dažnio filtrą, kad sumažintumėte žemo dažnio triukšmą iš įprastų šaltinių, pvz., oro kondicionierių ir eismo. Naudokite +6 dB aukštųjų dažnių stiprinimą, kad padidintumėte aiškumą ir suprantamumą (geriausia aplinkai, kurioje yra minimalus aukšto dažnio aplinkos triukšmas). Kai garsūs garso šaltiniai gali iškraipyti įrašą, įjunkite -10 dB padą, kad susilpnintumėte įvesties lygį.
 
 

Idealiai tinka Boompole montavimui

Lengvame, metaliniu korpusu NTG4 yra mikrofono laikiklis, kad būtų lengva pastatyti ant mikrofono stovo arba antgalio. Arba sumontuokite NTG4 prie Rode SM4-R amortizatoriaus arba Rode PG2-R pistoleto rankenos (abu galima įsigyti atskirai), kad sutrukdytumėte vibracijos perdavimą naudojant boompolę ar nešiojamus įrenginius.
 
 

Priekinis uždangalas sumažina vėjo triukšmą

NTG4 turi putplasčio priekinį uždangalą, kuris sumažina nepageidaujamą vėjo triukšmą, kurį sukelia vėjas, ventiliatoriai, šildytuvai ir oro kondicionieriai. Norėdami maksimaliai sumažinti valdymo ir vėjo keliamą triukšmą patalpose arba lauke, įsigykite Rode Blimp kailinį priekinį uždangalą ir amortizatoriaus pakabos sistemą (galima įsigyti atskirai).
 

Pristatymo laikas 5-19 d.d.

Specifikacija
Gamintojas(?) Rode
Pristatymo laikas 5-19 d.d.
Prekės kodai

09545KVG 0698813004140 698813004140

Atsiliepimai

0 vidutinis įvertinimas (0 įvertinimų)

 0
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!