+370 604 01010
I-V 09:00 - 18:00

Rode microphone VideoMic Go II

-34%
Rode microphone VideoMic Go II
Kodas: 09544KVG
Stebėti kainą Į palyginimą
Gamintojo kodas: 698813007899
91.99 139.00
Pratęsta garantija
Užsakoma prekėPrekyboje Yra
Pristatymas 5-19 d.d.
Liko 10 vnt.
Turite klausimų? +370 604 01010 Siųskite užklausą

Rode microphone VideoMic Go II aprašymas

Kaip mažesnė, supaprastinta „VideoMic NTG“ versija, „Rode VideoMic GO II“ itin kompaktiškas "šautuvo" tipo mikrofonas yra radikalus nukrypimas nuo originalaus „VideoMic GO“ su ​​reikšmingais korpuso, amortizatoriaus laikiklio, kabelio ir kt. patobulinimais. Tai suteikia vaizdo turinio kūrėjams, filmuojantiems filmų kūrėjams, balso įrašų atlikėjams ir internetinėms transliacijoms puikių garsą patogiame mikrofone, kuris veikia su fotoaparatais, nešiojamaisiais įrašymo įrenginiais, iOS ir Android mobiliaisiais įrenginiais ir USB įrengti kompiuteriai.
 
 
Naudokite „VideoMic GO II“ kaip tradicinį DSLR fotoaparato mikrofoną arba paverskite jį skaitmeniniu mikrofonu prijungdami jį prie išmaniojo telefono, planšetinio kompiuterio ar nešiojamojo kompiuterio atskirais laidais; abiejose konfigūracijose jis užtikrina kryptingumą, žemą triukšmą ir izoliaciją nuo išorinių vibracijų. Kai naudojamas kaip USB mikrofonas, 3,5 mm lizdas veikia kaip ausinių išvestis, skirta stebėti tiesioginį signalą arba atkūrimą iš pagrindinio įrenginio. Kadangi mikrofonas veikia iš prijungto arba USB maitinimo ir neturi valdiklių ar jungiklių, jį lengva ir greita valdyti.
 
 
k
 

Kas naujo II versijoje

Palyginti su originaliu „VideoMic GO“, „VideoMic GO II“ buvo nuodugniai atnaujintas ir papildytas dizaino elementais savo forma ir funkcijomis iš populiariojo „Rode“ „VideoMic NTG“. Patobulintas korpusas, amortizatorius ir kabelis, taip pat galimybė veikti kaip analoginis arba skaitmeninis USB mikrofonas, ši versija yra visiškai kitoks mikrofonas nei originalus „VideoMic GO“.
 
 

Technologija, perkelta iš „VideoMic NTG“.

„VideoMic GO II“ korpuse yra akustinių perforacijų, o ne linijinių lizdų, tradiciškai naudojamų "šautuvo" tipo mikrofonuose. Ši žiedinės linijos vamzdžių technologija buvo perkelta iš Rode's VideoMic NTG, kad būtų užtikrintas skaidrumas ir natūralus  garsas.
 
k
 

Kryptinis garso paėmimas

„VideoMic GO II“ naudoja superkardioidinį poliarinį modelį, kad sufokusuotų priešais esantį garsą, tuo pačiu sumažinant kitus garsus iš šonų ir galo. Mažo triukšmo elektronika ir jautrus kondensatoriaus elementas užtikrina išsamesnį garsą nei įprastai fotoaparatuose ir nešiojamuose įrašymo įrenginiuose esantys mikrofonai.
 
 

TRS kameros jungtis

Komplekte yra nuimamas 3,5 mm TRS laidas, skirtas greitai prijungti fotoaparatą. Kabelis yra sujungtas dviguba mono konfigūracija, todėl mikrofono signalas bus siunčiamas vienodai į abu fotoaparato arba nešiojamojo įrašymo įrenginio įvesties kanalus. Tiek trumpą, tiek plokščią laidą lengva prižiūrėti.
 
 

Visas USB mikrofono funkcionalumas

Prijunkite VideoMic GO II prie kompiuterio, išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio per USB, kad galėtumėte naudoti kaip skaitmeninį USB mikrofoną ir tiesiogiai įrašyti į mėgstamą programinę įrangą. Jo integruotas analoginio-skaitmeninio keitiklis veikia 24 bitų / 48 kHz dažniu, kad užtikrintų visos raiškos nesuspaustą garso kokybę.
 
 

Svoris 33 g

Pristatymo laikas 5-19 d.d.

Specifikacija
Gamintojas(?) Rode
Svoris 33 g
Papildoma informacija
  Pristatymo laikas 5-19 d.d.
Prekės kodai

09544KVG 698813007899 0698813007899 698813007899

Atsiliepimai

0 vidutinis įvertinimas (0 įvertinimų)

 0
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!