+370 604 01010
I-V 10:00-19:00, VI 10:00-14:00

Eizo RX660 RadiForce Medicininis monitorius

Eizo RX660 RadiForce Medicininis monitorius
8899.99
Užsakoma prekėPrekyboje Yra
Pristatymas 5-19 d.d.
Liko 10 vnt.
Turite klausimų? +370 604 01010 Siųskite užklausą

Eizo RX660 RadiForce Medicininis monitorius aprašymas

Stebėkite nespalvotus ir spalvotus vaizdus viename monitoriuje

Hibridinė gama PXL funkcija automatiškai išskiria vienspalvius ir spalvotus vaizdus pikseliais po taškų. Taip sukuriamas hibridinis ekranas, kuriame rodomas kiekvienas pikselis su idealia tono reikšme. Savo ruožtu tai leidžia pasiekti didesnį tikslumą ir patikimumą nei naudojant įprastus plokštuminius aptikimo metodus.
 
 

Patobulinkite savo vaizdą: „Work-and-Flow“ technologija

Radiologai savo ekranuose susiduria su vis daugiau informacijos, nes moduliai vis labiau skaitmenizuojami. Tačiau vaizdavimo procedūros nebereikia būti tokios sudėtingos, nes yra unikali EIZO „Work-and-Flow“ technologija, pasižyminti naujomis funkcijomis, sukurtomis specialiai siekiant patenkinti radiologų reikalavimus. „RadiForce RX660“ ir „RadiCS-LE“ programinės įrangos sprendimai leidžia naudotis „Work-and-Flow“ funkcijomis. 
 

Taškas ir fokusavimas: lengvai pasirinkite analizės sritį

Funkcija „Taškas ir fokusas“ leidžia greitai pasirinkti ir sutelkti dėmesį į atitinkamas vaizdo sritis naudojant pelę ar klaviatūrą. Reguliuodami ryškumą ir pilkumą, galite paryškinti įdomias vaizdo dalis, pritemdydami aplinkines sritis. 
 

Paslėpti ir atrasti: greitai gauti informaciją

Slėpti ir ieškoti funkcija leidžia lengvai paslėpti „PinP“ langus, kurių šiuo metu nenaudojate. Galite parodyti langus, kai jums jų vėl reikia, perkeldami pelės žymeklį į ekrano kraštą. Tai reiškia, kad galite greitai ir efektyviai parodyti ataskaitas, paciento failus ir kitą informaciją nereikalaudami papildomo monitoriaus.
  
 

 „Switch-and-Go“: paprastas valdymas be kliūčių

USB konvertavimas vyksta monitoriuje naudojant „Switch-and-Go“ funkciją. Tai leidžia naudoti vieną klaviatūros ir pelės rinkinį dviejose skirtingose darbo vietose tuo pačiu metu. Galite perjungti dvi darbo vietas tiesiog perkeldami pelės žymeklį iš vieno ekrano į kitą. Tai užtikrina didesnį darbo efektyvumą ir leidžia aiškiai suprasti savo darbo vietą.
 
 

Pristatymo laikas 5-19 d.d.

Specifikacija
Gamintojas(?) Eizo
Pristatymo laikas 5-19 d.d.
Prekės kodai

07819KVG

Atsiliepimai

0 vidutinis įvertinimas (0 įvertinimų)

 0
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!