+370 604 01010
I-V 10:00-19:00, VI 10:00-14:00

Eizo GX240 RadiForce Medicininis monitorius

Eizo GX240 RadiForce Medicininis monitorius
3149.99
Užsakoma prekėPrekyboje Yra
Pristatymas 5-19 d.d.
Liko 10 vnt.
Turite klausimų? +370 604 01010 Siųskite užklausą

Eizo GX240 RadiForce Medicininis monitorius aprašymas

„GX240“ diagnostikos monitorius naudojamas rentgeno ir skerspjūvio vaizdams rodyti. DICOM charakteristikos kreivė iš anksto nustatyta gamykloje ir ją galima atnaujinti atliekant automatinį kalibravimą.

Puiki vaizdo kokybė iki smulkiausių detalių

Dėl didelės 2 megapikselių (pilkos spalvos) raiškos , ryškaus kontrasto santykio 1400: 1 ir stabilios ryškumo iki 1200 cd / m 2 monitorius siūlo puikią vaizdo kokybę. Parodomi net smulkiausių detalių skirtumai - nepriklausomai nuo jūsų matymo kampo . Tai didelis pranašumas, jei į ekraną žiūri keli gydytojai. 

Nuosekliai užtikrinta vaizdo kokybė

Pasirinktinė „EIZO RadiCS“ programinė įranga vaizdo kokybei užtikrinti leidžia išsamiai prižiūrėti ir tikrinti monitorius, įskaitant kalibravimo , priėmimo ir pastovumo testus bei visų sričių archyvavimą. Jei dirbate keliose stotyse, rekomenduojama naudoti „RadiNET Pro“. Tai gali būti naudojama centralizuotai valdyti visų monitorių kalibravimą , įskaitant duomenų istoriją. Tai sutaupys daug laiko ir užtikrins nuolat aukštą vaizdo kokybę per visą sąranką. Pagrindinė „RadiCS LE“ versija jau įtraukta į „RadiForce GX“, „RX“ ir „MX / MS“ modelius. 

Teisingas pilkų tonų perteikimas

Pilkojo tono perteikimą kontroliuoja vidinė 14 bitų peržiūros lentelė (LUT), leidžianti paletę sudaryti iš 16369 pilkos spalvos tonų. Dėl to kalibravimas (pvz., DICOM® charakteristikos kreivė) ir skaisčio pasiskirstymo kontrolė yra įmanoma be nuostolių. Kartu su tinkamu „ DisplayPort“ signalu galima parodyti iki 1024 pilkų tonų. 

Vienodas ryškumas visame ekrane

Monitorius šviečia vienodo apšvietimo dėka. Tai priklauso nuo skaitmeninio vienodumo ekvalaizerio (DUE), kuris automatiškai ištaiso disbalansą pikseliais po taškų. Pilkos spalvos radiologinių ir kitų medicininių vaizdų tonai teisingai pateikiami visame ekrane. Tai labai svarbu atliekant diagnostiką. 

Subalansuota vaizdo kokybė dėka integruoto priekinio jutiklio

Tikslų baltojo taško ir tono vertės charakteristikos kreivės kalibravimą teikia integruotas priekinis jutiklis (IFS). Tai matuoja ryškumą ir pilkos spalvos skalę ir autonomiškai kalibruoja monitorių pagal DICOM® standartą. Jutiklis veikia automatiškai, neribodamas monitoriaus regėjimo lauko. Galite sutaupyti priežiūros, sąnaudų, laiko ir pastangų bei pasikliauti nuosekliai subalansuota vaizdo kokybe.

Saugi vaizdo kokybė dėka AAPM / Euref / DIN atitikties

Ekrano savybės, ypač ryškumas ir kontrastas, yra tinkamos kuriant vaizdo perteikimo sistemas, atitinkančias DIN 6868-157. DICOM® GSDF charakteristika jau tiksliai sukonfigūruota gamykloje. Tai reiškia, kad pilkos spalvos skalės yra vienodos, o tai yra gyvybiškai svarbu atliekant diagnostiką. 

Dalyvavimo jutiklis: taupykite elektrą, kai nesate priešais monitorių

Dalyvavimo jutiklio dėka galite taupyti elektrą ir padėti saugoti aplinką. Jutiklis registruoja, ar kažkas sėdi priešais ekraną, ar ne. Kai tik asmuo išeina iš darbo vietos, monitorius automatiškai išsijungia. Kai asmuo grįžta, jis vėl įsijungia - visiškai automatiškai, neliesdami pelės ar klaviatūros. Jis visada paruoštas naudojimui be laukimo laikotarpio. 

 

Pristatymo laikas 5-19 d.d.

Specifikacija
Gamintojas(?) Eizo
Pristatymo laikas 5-19 d.d.
Prekės kodai

07757KVG

Atsiliepimai

5 vidutinis įvertinimas (1 įvertinimas)

 1
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (1)

  • Nu labai geras monitorius - isgelbejo man givybe
1 iš 1 puslapių
  1. 1
1 1 atsiliepimai