+370 604 01010
I-V 10:00-19:00, VI 10:00-14:00

Eizo GX340 RadiForce Medicininis monitorius

Eizo GX340 RadiForce Medicininis monitorius
4479.99
Užsakoma prekėPrekyboje Yra
Pristatymas 5-19 d.d.
Liko 10 vnt.
Turite klausimų? +370 604 01010 Siųskite užklausą

Eizo GX340 RadiForce Medicininis monitorius aprašymas

Puiki vaizdo kokybė iki smulkiausių detalių

Dėl didelės 3 megapikselių (pilkos spalvos) raiškos, ryškaus kontrasto santykio 1400: 1 ir stabilio ryškumo iki 1200 cd / m2 monitorius siūlo puikią vaizdo kokybę. Parodomi net smulkiausių detalių skirtumai - nepriklausomai nuo jūsų matymo kampo. Tai didelis pranašumas, jei į ekraną žiūri keli gydytojai.
 

Nuosekliai užtikrinta vaizdo kokybė

Pasirinktinė „EIZO RadiCS“ programinė įranga vaizdo kokybei užtikrinti leidžia išsamiai prižiūrėti ir tikrinti monitorius, įskaitant kalibravimą, priėmimo ir pastovumo testus bei visų sričių archyvavimą. Jei dirbate keliose stotyse, rekomenduojama naudoti „RadiNET Pro“. Tai gali būti naudojama centralizuotai valdyti visų monitorių kalibravimą, įskaitant duomenų istoriją. Tai sutaupys daug laiko ir užtikrins nuolat aukštą vaizdo kokybę per visą sąranką. Pagrindinė „RadiCS LE“ versija jau įtraukta į „RadiForce GX“, „RX“ ir „MX / MS“ modelius. 

Teisingas pilkų tonų perteikimas

Pilkos spalvos tonų perteikimą kontroliuoja vidinė 14 bitų peržiūros lentelė (LUT), leidžianti paletę sudaryti iš 16369 pilkos spalvos tonų. Dėl to kalibravimas (pvz., DICOM® charakteristikos kreivė) ir skaisčio pasiskirstymo kontrolė yra įmanoma be nuostolių. Kartu su tinkamu „DisplayPort“ signalu galima parodyti iki 1024 pilkų tonų. 
 

Vienodas ryškumas visame ekrane

Monitorius šviečia vienodo apšvietimo dėka. Tai priklauso nuo skaitmeninio vienodumo ekvalaizerio (DUE), kuris automatiškai ištaiso disbalansą pikseliais po taškų. Pilkos spalvos radiologinių ir kitų medicininių vaizdų tonai teisingai pateikiami visame ekrane. Tai labai svarbu atliekant diagnostiką. 
 
 

Subalansuota vaizdo kokybė dėka integruoto priekinio jutiklio

Tikslų baltojo taško ir tono vertės charakteristikos kreivės kalibravimą teikia integruotas priekinis jutiklis (IFS). Tai matuoja ryškumą ir pilkos spalvos skalę ir autonomiškai kalibruoja monitorių pagal DICOM® standartą. Jutiklis veikia automatiškai, neribodamas monitoriaus regėjimo lauko. Galite sutaupyti priežiūros, sąnaudų, laiko ir pastangų bei pasikliauti nuosekliai subalansuota vaizdo kokybe. 
 
 

Saugi vaizdo kokybė dėka AAPM / Euref / DIN atitikties

Ekrano savybės, ypač ryškumas ir kontrastas, yra tinkamos kuriant vaizdo perteikimo sistemas, atitinkančias DIN 6868-157. DICOM® GSDF charakteristika jau tiksliai sukonfigūruota gamykloje. Tai reiškia, kad pilkos spalvos skalės yra vienodos, o tai yra gyvybiškai svarbu atliekant diagnostiką. 
 
 

Dalyvavimo jutiklis: taupykite elektrą, kai nesate priešais monitorių

Dalyvavimo jutiklio dėka galite taupyti elektrą ir padėti saugoti aplinką. Jutiklis registruoja, ar kažkas sėdi priešais ekraną, ar ne. Kai tik asmuo išeina iš darbo vietos, monitorius automatiškai išsijungia. Kai asmuo grįžta, jis vėl įsijungia - visiškai automatiškai, neliesdami pelės ar klaviatūros. Jis visada paruoštas naudojimui be laukimo laikotarpio. 
 
 

Pailgintas naudojimo laikas dėl automatinio išjungimo

Monitorius turi automatinį foninio apšvietimo išjungimo variantą (foninio apšvietimo užsklandą). Tai prailgina naudojimo trukmę. Panašiai kaip ekrano užsklandą, šviesos diodai išsijungia, kai ekranas nenaudojamas.

Foninio apšvietimo užsklanda yra „RadiCS“ programinės įrangos dalis. 
 

Vienas monitorius, daug prievadų

Tai nėra taip paprasta: Daugumą savo prietaisų, tokių kaip kompiuteris, nešiojamas kompiuteris ar fotoaparatai, galite tiesiogiai prijungti prie monitoriaus, nes monitoriuje yra daug skirtingų prievadų. Tai palengvina jūsų kasdienį darbą. 
 
 

Aplinkos šviesos jutiklis palaiko pastovumo testą

Monitoriuje integruotas jutiklis yra naudojamas aplinkos šviesai matuoti ir gali būti naudojamas pastovumo bandymams atlikti. Vyraujantį apšvietimą galima nustatyti aplinkos šviesos jutikliu su pasirenkama „RadiCS“ programine įranga. 

Pristatymo laikas 5-19 d.d.

Specifikacija
Gamintojas(?) Eizo
Pristatymo laikas 5-19 d.d.
Prekės kodai

07756KVG

Atsiliepimai

0 vidutinis įvertinimas (0 įvertinimų)

 0
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!