+370 604 01010
I-V 10:00-19:00, VI 10:00-14:00

Eizo GX560-MD RadiForce Medicininis monitorius

Eizo GX560-MD RadiForce Medicininis monitorius
7499.99
Užsakoma prekėPrekyboje Yra
Pristatymas 5-19 d.d.
Liko 10 vnt.
Turite klausimų? +370 604 01010 Siųskite užklausą

Eizo GX560-MD RadiForce Medicininis monitorius aprašymas

„GX560 MammoDuo“ rodo išsamius mamografinius vaizdus ir puikios raiškos smulkių struktūrų vaizdus. Dvigubai 5 megapikseliai ir konkrečiam darbui pritaikytas apšviestumo laipsnis užtikrina puikų atkūrimą.

Puiki vaizdo kokybė ypač aštrioms detalėms 

 Didelis, dvigubai 5 megapikselių (pilkos spalvos) skyra, puikus kontrasto santykis 1700: 1 ir stabilus ryškumas iki 2500 cd / m2, ekranas siūlo puikią vaizdo kokybę. Diagnozė skaitmeninėje mamografijoje priklauso nuo to, ar bus rodomos geriausios detalės. Didelė skiriamoji geba išgauna pagrindinę informaciją ir neleidžia prastesnės vaizdo kokybės, todėl mozaikos efektas gali atsirasti esant mažesnei raiškai. Informacija pateikiama diferencijuotai, nepriklausomai nuo to, nuo kurio žiūrėjimo kampo žiūrima. Tai yra didelis privalumas, kai keli gydytojai žiūri į tą patį ekraną.

Naujas stebėjimo lygis, be trikdančių veiksnių

 Turint tik 7,5 mm pločio rėmelį - mažiausią pasaulyje 5 megapikselių monitorių rėmelį - atstumas tarp dviejų monitorių ekrano sričių yra tik 15 mm. Be to, skydelio rėmas yra tik 2,5 mm virš ekrano, tai reiškia, kad jis yra beveik lygus ekranui. Tai reiškia, kad žiūrintiesiems žiūrint pirmyn ir atgal tarp monitorių, regėjimas nesibaigia.

 

 

 Erdvės taupymo susitarimas

GX560-MD taupo daug vietos. Šis sprendimas leidžia sutaupyti 67 mm horizontaliai, 36 mm vertikaliai ir 20,5 mm gyliui, palyginti su įprastomis konstrukcijomis, pastatytomis iš atskirų monitorių, kurių skiriamoji geba yra viena šalia kitos. Apibendrinant tai reiškia, kad viso reikalaujamo paviršiaus plotas sumažėja 22%. Tai atlaisvina vertingos erdvės, kad būtų sukurta erdvesnė darbo aplinka.

 

Lengvai reguliuojamas

Dvigubu stovu galite patogiai reguliuoti monitorių aukštį, pakrypimą ir pasukimą, nesukurdami tarpelių tarp monitorių. 

Puikiai sukurtas naudoti diagnostikoje

Dėl siaurų juodų priekinių rėmų šis prietaisas yra idealus naudoti tamsoje. Jie leidžia vizualiai susikoncentruoti į ekraną. Tuo tarpu baltas rėmas monitorių šonuose sukuria gaivų, švarų vaizdą. 

 

Taškas ir fokusavimas: lengvai pasirinkite analizės sritį

Funkcija „Taškas ir židinys“ leidžia greitai pasirinkti ir sutelkti dėmesį į atitinkamas vaizdo sritis naudojant pelę ar klaviatūrą. Reguliuodami ryškumą ir pilkumą, galite paryškinti įdomias vaizdo dalis, pritemdydami aplinkines sritis. 

 

„Switch-and-Go“: paprastas valdymas be kliūčių

USB konvertavimas vyksta monitoriuje naudojant „Switch-and-Go“ funkciją. Tai leidžia naudoti vieną klaviatūros ir pelės rinkinį dviejose skirtingose darbo vietose tuo pačiu metu. Galite perjungti dvi darbo vietas tiesiog perkeldami pelės žymeklį iš vieno ekrano į kitą. Tai užtikrina didesnį darbo efektyvumą ir leidžia aiškiai suprasti savo darbo vietą. 

 

Teisingas pilkų tonų perteikimas

Pilkos spalvos tonų perteikimą kontroliuoja vidinė 14 bitų peržiūros lentelė (LUT), leidžianti paletę sudaryti iš 16369 pilkos spalvos tonų. Dėl to kalibravimas (pvz., DICOM® charakteristikos kreivė) ir skaisčio pasiskirstymo kontrolė yra įmanoma be nuostolių. Kartu su tinkamu „DisplayPort“ signalu galima parodyti iki 1024 pilkų tonų. 

 

Vienodo ryškumo ir aukšto spalvų grynumo

Monitorius šviečia dėl aukšto spalvų grynumo ir vienodo apšvietimo. Tai priklauso nuo skaitmeninio vienodumo ekvalaizerio (DUE), kuris automatiškai ištaiso disbalansą pikseliais po taškų. Radiologinių ir kitų medicininių vaizdų pilki ir spalvoti tonai teisingai pateikiami visame ekrane. Tai labai svarbu atliekant diagnostiką. 

 

Subalansuota vaizdo kokybė dėka integruoto priekinio jutiklio

Tikslų baltojo taško ir tono vertės charakteristikos kreivės kalibravimą teikia integruotas priekinis jutiklis (IFS). Tai matuoja ryškumą ir pilkos spalvos skalę ir pagal DICOM standartą autonomiškai kalibruoja monitorių. Jutiklis veikia automatiškai, neribodamas monitoriaus regėjimo lauko. Galite sutaupyti priežiūros, sąnaudų, laiko ir pastangų bei pasikliauti nuosekliai subalansuota vaizdo kokybe. 

 

Pristatymo laikas 5-19 d.d.

Specifikacija
Gamintojas(?) Eizo
Pristatymo laikas 5-19 d.d.
Prekės kodai

07754KVG

Atsiliepimai

0 vidutinis įvertinimas (0 įvertinimų)

 0
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!