+370 604 01010
I-V 10:00-19:00, VI 10:00-14:00

EIZO RX850 RadiForce Medicininis monitorius

EIZO RX850 RadiForce Medicininis monitorius
13777.99
Užsakoma prekėPrekyboje Yra
Pristatymas 5-19 d.d.
Liko 10 vnt.
Turite klausimų? +370 604 01010 Siųskite užklausą

EIZO RX850 RadiForce Medicininis monitorius aprašymas

8 MP diagnostinis RX850 diagnostikos monitorius gali pakeisti 2 arba 3 monitorius, kurie kitu atveju būtų standartiniai diagnostikos stotyje. DICOM GSDF charakteristika jau sukonfigūruota gamykloje.

Puiki vaizdo kokybė iki smulkiausių detalių

Dėl aukštos 8 megapikselių (spalvotos) skiriamosios gebos, ryškaus kontrasto santykio 1450: 1 ir stabilaus ryškumo iki 850 cd / m2, monitorius siūlo puikią vaizdo kokybę. Parodomi net smulkiausių detalių skirtumai - nepriklausomai nuo jūsų matymo kampo. Tai didelis pranašumas, jei į ekraną žiūri keli gydytojai. 

Nuosekliai užtikrinta vaizdo kokybė

Pasirinktinė „EIZO RadiCS“ programinė įranga vaizdo kokybei užtikrinti leidžia išsamiai prižiūrėti ir tikrinti monitorius, įskaitant kalibravimą, priėmimo ir pastovumo testus bei visų sričių archyvavimą. Jei dirbate keliose stotyse, rekomenduojama naudoti „RadiNET Pro“. Tai gali būti naudojama centralizuotai valdyti visų monitorių kalibravimą, įskaitant duomenų istoriją. Tai sutaupys daug laiko ir užtikrins nuolat aukštą vaizdo kokybę per visą sąranką. Pagrindinė „RadiCS LE“ versija jau įtraukta į „RadiForce GX“, „RX“ ir „MX / MS“ modelius. 

Bilijonas spalvų tonų dėka 12 bitų LUT 

Spalvų perteikimą kontroliuoja 12 bitų peržiūros lentelė (LUT), iš kurios iki 10 bitų yra „DisplayPort“ ryšyje. Tai sukuria skiriamąją gebą, ne daugiau kaip 1 milijardą spalvų tonų. Todėl galima tiksliai nustatyti diagnostikai reikalingas atvaizdavimo savybes ir smulkias struktūras. 

 Vienodo ryškumo ir aukšto spalvų grynumo

Monitorius šviečia dėl aukšto spalvų grynumo ir vienodo apšvietimo. Tai priklauso nuo skaitmeninio vienodumo ekvalaizerio (DUE), kuris automatiškai ištaiso disbalansą pikseliais po taškų. Radiologinių ir kitų medicininių vaizdų pilki ir spalvoti tonai teisingai pateikiami visame ekrane. Tai labai svarbu atliekant diagnostiką. 

Subalansuota vaizdo kokybė dėka integruoto priekinio jutiklio

Tikslų baltojo taško ir tono vertės charakteristikos kreivės kalibravimą teikia integruotas priekinis jutiklis (IFS). Tai matuoja ryškumą ir pilkos spalvos skalę ir pagal DICOM standartą autonomiškai kalibruoja monitorių. Jutiklis veikia automatiškai, neribodamas monitoriaus regėjimo lauko. Galite sutaupyti priežiūros, sąnaudų, laiko ir pastangų bei pasikliauti nuosekliai subalansuota vaizdo kokybe. 

 

 

Dviejų ekranų sprendimas su vienu monitoriumi

Naudojant funkciją „Vaizdas pagal paveikslėlį“ (Picture-by-Picture), du monitoriai iš atskirų įvesties signalų gali būti vienu metu rodomi viename monitoriuje. Plačiaekranis be erzinančių kraštų leidžia paprastą ir lankstų naudojimą. 

 

Dalyvavimo jutiklis: taupykite elektrą, kai nesate priešais monitorių

Dalyvavimo jutiklio dėka galite taupyti elektrą ir padėti saugoti aplinką. Jutiklis registruoja, ar kažkas sėdi priešais ekraną, ar ne. Kai tik asmuo išeina iš darbo vietos, monitorius automatiškai išsijungia. Kai asmuo grįžta, jis vėl įsijungia - visiškai automatiškai, neliesdami pelės ar klaviatūros. Jis visada paruoštas naudojimui be laukimo laikotarpio. 

 

Pristatymo laikas 5-19 d.d.

Specifikacija
Gamintojas(?) Eizo
Pristatymo laikas 5-19 d.d.
Prekės kodai

07753KVG

Atsiliepimai

0 vidutinis įvertinimas (0 įvertinimų)

 0
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!