• prekė nepasirinkta
  • prekė nepasirinkta
  • prekė nepasirinkta

Manfrotto trikojis su galvute MK190XPRO3-BH

Manfrotto trikojis su galvute MK190XPRO3-BH

Trikojis stovas su galvute Manfrotto MT190XPRO3

Kompaktiškas, trijų dalių, aliuminio trikojis stovas su unikaliu cenrinės kolonos pasvyrimo mechanizmu. Idealus veidrodiniams fotoaparatams.

Manfrotto MT190XPRO3 

Tipas Profesionalus
Medžiaga Aliuminis
Maksimali apkrova 7 kg
Svoris 2.0 kg
Suskleisto stovo ilgis 59.0 cm
Maksimalus aukštis 160.0 cm
Minimalus aukštis 9.0 cm
Darbinis aukštis 135.0 cm
Sekcijų skaičius / diametras 3 / 26, 22.5, 19 mm
Kojų pasvyrimo kampas 25°, 46°, 66°, 88°
Stovo jungtis 3/8" / -
Greitas tvirtinimas / plokštelės tipas -
Gulsčiukas Taip
Spalva Juoda
Garantinis laikotarpis 24 mėn.
Kitos savybės Centrinė kolona verčiasi 90° kampu
Prekyboje:
Nebegaminama
Kodas:
141327952VOK
269.35
Archyvas
Duomenys gali keistis apie tai nepranešant.
Stovo tipas(?) Trikojis
Gamintojas(?) Manfrotto
Maksimalus aukštis 145 cm
Minimalus aukštis 9 cm
Sulankstyto aukštis 69 cm
Sekcijų skaičius 3
Medžiaga Aliuminis
Prekės kodai

141327952VOK MK190XPRO3-BH 8024221623246

Duomenys gali keistis apie tai nepranešant.

Platus aprašymas

 
Manfrotto 190XPRO3 - unikalus, kompaktiškas ir neįtikėtinai tvirtas trijų dalių aliuminio trikojis stovas, skirtas pažengusiems mėgėjams ir profesionalams. Naujoji greito kojų fiksavimo sistema (QPL) yra neabejotinai viena iš labiausiai akį traukiančių ir unikalių naujojo 190 modelio savybių. Stiprūs, itin greiti ir ergonomiški kojų užraktai leidžia viena ranka visiškai išskleisti stovo koją. Juodos ir sidabrinės spalvų derinys paverčia trikojį elegantišku ir stilingu.
 
  
 
Viena iš labiausiai novatoriškų naujo 190 savybių yra jo kompaktiškumas, suteikiantis daugiau transportavimo galimybių. Nauja patentuota, centrinės kolonos pavertimo 90° konstrukcija tapo kompaktiškesnė ir leidžia jums greitai paversti koloną vieno piršto pagalba.
 
 
Trikojis turi būti universalus ir turėti galimybę pritaikyti papildomus aksesuarus. Mėgėjams, pasiekusiems kitą fotografavimo įgūdžių lygį, trikojo nepakanka: galite išplėsti savo įrangą daugybe naudingų priedų. Naujos «Easy Link» jungties dėka, 190 modelis leidžia jums sukurti nešiojamą fotografijos studiją, tiesiogiai tvirtinant prie stovo priedus, tokius kaip LED šviestuvai, lanksčios alkūnės ir kt.
 
Naujas, patentuotas besisukantis burbulinis gulsčiukas greitai nustatomas ir leidžia jums tiksliau pastatyti stovą. Nepriklausomai nuo galvos ir trikojo pozicijos, gulsčiukas lengvai matomas. Lengvai valdomi naujieji kojų pasvyrimo fiksatoriai, pagaminti remiantis inovatyviais ergonomikos standartais ir užkerta pirštų ir nagų susižalojimo galimybę.
 
Stovo išvaizda visiškai pakeista suteikiant jam didesnį ergonomiškumą ir šiuolaikišką stilių. Visiškai naujas funkcinių elementų dizainas rodo ypatingą dėmesį estetikai ir detalėms: prekinis ženklas atspindimas daugelyje stovo dalių, įskaitant du kojų pašildymus, pagamintus iš patogios gumos, užkertančios kelią šilumos ir šalčio ekstremaliomis oro sąlygomis laidumą.
 

Video apžvalga

Video apžvalgų kol kas nėra

Nuorodos į apžvalgas

Nuorodų į apžvalgas kol kas nėra

Pažymėkite: *

* - pažymėti laukai būtini

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų kol kas nėra. Būk pirmas!
Puslapis 0 iš 0(Rezultatų: 0)