• prekė nepasirinkta
 • prekė nepasirinkta
 • prekė nepasirinkta

Trikojis stovas Manfrotto 190XPROB

« AtgalRodoma 50 prekė iš 50 prekių sąraše
Trikojis stovas Manfrotto 190XPROB

Trikojis stovas Manfrotto 190XPROB

Modernizuotas 190XPROB trikojis stovas dabar leidžia daug greičiau ir paprasčiau pakreipti savo patentuotą vidinę ašį į horizontalią padėtį. Dabar vidinę ašį galima pakreipti neišimant jos iš stovo. Žymiai pagerėjo kojų pasvirimo kampą ir aukštį fiksuojančių mechanizmų ergonomika. Naujo vidinės stovo ašies pasvirimo mazgo dėka, trikojis gali pasiekti unikaliai žemą fotografavimo tašką - 8,5 cm. Stovas ypač tinka makro, reprodukavimo darbams ir visiems kitiems, reikalaujantiems nesunkaus, stabilaus nedidelio trikojo fotografams. Bassano del Grappa, Italija, 2007 metų balndžio 27-oji. Jei trikojis yra idealus instrumentas vaizdų ir emocijų akimirkoms gaudyti, tai Manfrotto su 190XPROB trikoju "pagavo", atkreipė TIPA, didžiausios ir įtakingiausios europoje fotožurnalistų asociacijos, techninio žiuri dėmesį, kuris išrinko 190XPROB geriausiu 2007 metų fotopriedu. Inovacinis trikojo dizainas leidžia fotografams centrinę stovo ašį greitai pakreipti iš vertikalios padėties į horizontalią. Tai ypač aktualu makro ir gamtos fotografavime.Ankstesniame modelyje vidinę ašį reikėdavo išsukti, o tai atimdavo daug brangaus laiko. Dabar naujos sistemos dėka ši operacija atliekama per kelias sekundes. Be to tai pirmas trikojis TIPA istorijoje, nuo1991 metų, kai buvo įsteigta nominacija- "piedai". "Mes didžiai pagerbti gavę šį apdovanojimą"- sakė Leonardo Giusto, Manfrotto reklamos skyriaus vadovas. "TIPA apdovanojimas nėra prizas savaime ir nėra tiesiog pačio trikojo 190XPROB kokybės įvertinimas. Visiems kas dirba fotografijos srityje, TIPA apdovanojimas -tai realus trofėjus, tai kažkuria prasme "fotografijos priedų Oskaras" įvertinantis mūsų kasdienį triūsą, kuriant ir gaminant mūsų trikojus. Itališka aistra, dėmesys smulkmenoms, novatoriškumas, stilius ir kūrybinis potencialas, visa tai- 190XPROB modelis, aukštų technologijų ir sudėtingo dizaino produktas, sukurtas kiekvienam, net ir išrankiausiam klientui. Šis prizas,"tęsė Giusto, "patvirtina mūsų kaip lyderio vietą rinkoje."

Prekyboje:
Nebegaminama
Kodas:
MA 190XPROB
154.00
Archyvas
Duomenys gali keistis apie tai nepranešant.
Stovo tipas(?) Trikojis
Gamintojas(?) Manfrotto
Rekomenduojamas Max aparatūros svoris 5 kg
Maksimalus aukštis 122 cm
Minimalus aukštis 8.5 cm
Sulankstyto aukštis 57 cm
Sekcijų skaičius 3
Svoris 1.8 kg
Prekės kodai

MA 190XPROB 190XPROB 8024221500851

Duomenys gali keistis apie tai nepranešant.

Platus aprašymas

Modernizuotas 190XPROB stovas dabar leidžia daug greičiau ir paprasčiau pakreipti savo patentuotą vidinę ašį į horizontalią padėtį. Dabar vidinę ašį galima pakreipti neišimant jos iš stovo. Žymiai pagerėjo kojų pasvirimo kampą ir aukštį fiksuojančių mechanizmų ergonomika. Naujo vidinės stovo ašies pasvirimo mazgo dėka, trikojis gali pasiekti unikaliai žemą fotografavimo tašką - 8,5 cm. Stovas ypač tinka makro, reprodukavimo darbams ir visiems kitiems, reikalaujantiems nesunkaus, stabilaus nedidelio trikojo fotografams.

Video apžvalga

Nuorodos į apžvalgas

Nuorodų į apžvalgas kol kas nėra

Pažymėkite: *

* - pažymėti laukai būtini

Vartotojų komentarai (5)

 • GintautasDraksas GintautasDraksas 2011-07-13 10:45:13
  Sveiki, galvutė perkama atskirai, dėklo taip pat komplekte nėra, jis irgi perkamas atskirai.
 • Laurynas Karpus 2011-07-11 22:53:17
  Ar prie trikojo pridedama galva ar dėklas ?
 • ImantasR 2009-01-23 15:47:57

  Puikus stovas

  Labai puikus stovas, o kartu su Manfrotto 322RC2 galvute galima pasiekti ir gera auksti.
 • Tango 2008-09-16 10:48:55

  Nuostabu

  Atvirai pasakius, nesitikėjau. Nesitikėjau, kad bus toks nuostabiai geras. Apie šį stovą girdėjau nemažai gerų atsiliepimų, tačiau buvau nustebintas, tiek jo konstrukcijos, tiek visapusiškumo.
  Įsigijau šį stovą su galvute Manfrotto 322RC2 (yra Fotofabrike) ir esu maloniai pritrenktas. Galvos ergonomika, fiksacija ir kompaktiškumas - 10/10. Su šiuo stovu idealus darinys man, kaip Macro mėgėjui.
  Išskirčiau tiek stovo daugiapusiškumą (ypač patogi vidurinė ašis ir jos perkėlimas į horizontalią padėtį), tiek tai, kad galvutės rankena maža, patogi ir fiksuojasi momentaliai, o svarbiausia tvirtai.

  Vienu žodžiu, pirkinys, dėl kurio aš niekada nesigailėsiu.
 • adam@gmail.com 2008-01-16 16:42:37

  Manfrotto 190XPROB

  Для не студийной съемки - один из лучших штативов, что мне приходилось использовать. Устойчивость - великолепная. Продумана вся конструкция. За два месяца очень интенсивного использования не было никаких неприятных моментов. Рекомендую всем.
Puslapis 1 iš 1(Rezultatų: 5)
 1. 1