+370 604 01010
I-V 09:00 - 18:00

DIGITUS Fiber Optic DK-2522-01-4

Item no photo
Kodas: 15314AXS
Prekyboje: Nebegaminama
Stebėti kainą Į palyginimą
11.99
Archyvas
Turite klausimų? +370 604 01010 Siųskite užklausą

DIGITUS Fiber Optic DK-2522-01-4 aprašymas

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord SC to SC Multimode OM4 - 50/125m Duplex color RAL4003 Length 1m

Pristatymo laikas 0-4 d.d.

Specifikacija
Gamintojas(?) ASSMANN ELECTRONIC
Pristatymo laikas 0-4 d.d.
Prekės kodai

15314AXS

Atsiliepimai

0 vidutinis įvertinimas (0 įvertinimų)

 0
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!