+370 604 01010
I-V 10:00-19:00, VI 10:00-14:00

LOGILINK FP0SC02 Fiber patchcable SC-SC

Item no photo
10.99
Užsakoma prekėPrekyboje Teirautis
Pristatymas 0-4 d.d.
Liko 0 vnt.
Turite klausimų? +370 604 01010 Siųskite užklausą

LOGILINK FP0SC02 Fiber patchcable SC-SC aprašymas

LOGILINK FP0SC02 Fiber duplex patchcable OS2 9/125 SC-SC yellow 2 m

Pristatymo laikas 0-4 d.d.

Specifikacija
Gamintojas(?) Logilink
Pristatymo laikas 0-4 d.d.
Prekės kodai

05461AXS

Atsiliepimai

0 vidutinis įvertinimas (0 įvertinimų)

 0
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!