+370 604 01010
I-V 10:00-19:00, VI 10:00-14:00

QOLTEC 54345 Qoltec Optic Patchcord LC/U

Item no photo
13.99
Užsakoma prekėPrekyboje Yra
Pristatymas 0-4 d.d.
Liko 44 vnt.
Turite klausimų? +370 604 01010 Siųskite užklausą

QOLTEC 54345 Qoltec Optic Patchcord LC/U aprašymas

QOLTEC 54345 Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC Multimode 50/125 OM4 Duplex 3m

Pristatymo laikas 0-4 d.d.

Specifikacija
Gamintojas(?) Qoltec
Pristatymo laikas 0-4 d.d.
Prekės kodai

05202AXS

Atsiliepimai

0 vidutinis įvertinimas (0 įvertinimų)

 0
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!