+370 604 01010
I-V 09:00 - 18:00

QOLTEC 54282 Qoltec Optic Patchcord SC/A

Item no photo
3.60
Užsakoma prekėPrekyboje Yra
Pristatymas 0-4 d.d.
Liko 7 vnt.
Turite klausimų? +370 604 01010 Siųskite užklausą

QOLTEC 54282 Qoltec Optic Patchcord SC/A aprašymas

QOLTEC 54282 Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC Singlemode 9/125 G652D Simplex 2m

Pristatymo laikas 0-4 d.d.

Specifikacija
Gamintojas(?) Qoltec
Pristatymo laikas 0-4 d.d.
Prekės kodai

05180AXS

Atsiliepimai

0 vidutinis įvertinimas (0 įvertinimų)

 0
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!