+370 604 01010
I-V 10:00-19:00, VI 10:00-14:00

INTELLINET 303898 optic cable 3m

Item no photo
18.99
Užsakoma prekėPrekyboje Teirautis
Pristatymas 0-4 d.d.
Liko 0 vnt.
Turite klausimų? +370 604 01010 Siųskite užklausą

INTELLINET 303898 optic cable 3m aprašymas

INTELLINET 303898 optic patch cable SC-SC duplex 3m 50/125 OM3 multimode

Pristatymo laikas 0-4 d.d.

Specifikacija
Gamintojas(?) IC INTRACOM
Pristatymo laikas 0-4 d.d.
Prekės kodai

03790AXS

Atsiliepimai

0 vidutinis įvertinimas (0 įvertinimų)

 0
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!