+370 604 01010
I-V 09:00 - 18:00

INTELLINET Fiber Optic Patch Cable ST/SC

Item no photo
Kodas: 03329AXS
Prekyboje: Nebegaminama
Stebėti kainą Į palyginimą
20.99
Archyvas
Turite klausimų? +370 604 01010 Siųskite užklausą

INTELLINET Fiber Optic Patch Cable ST/SC aprašymas

INTELLINET Fiber Optic Patch Cable ST/SC OM2 10m orange 50/125um Duplex Multimode

Pristatymo laikas 0-4 d.d.

Specifikacija
Gamintojas(?) IC INTRACOM
Pristatymo laikas 0-4 d.d.
Prekės kodai

03329AXS

Atsiliepimai

0 vidutinis įvertinimas (0 įvertinimų)

 0
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!