+370 604 01010
I-V 10:00-19:00, VI 10:00-14:00

DIGITUS Fiber Optic DK-2522-01/3

Item no photo
Kodas: 03201AXS
Prekyboje: Nebegaminama
Stebėti kainą Į palyginimą
9.99
Archyvas
Turite klausimų? +370 604 01010 Siųskite užklausą

DIGITUS Fiber Optic DK-2522-01/3 aprašymas

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord SC to SC Multimode 50/125 m Duplex Length 1m Class OM3

Pristatymo laikas 0-4 d.d.

Specifikacija
Gamintojas(?) ASSMANN ELECTRONIC
Pristatymo laikas 0-4 d.d.
Prekės kodai

03201AXS

Atsiliepimai

0 vidutinis įvertinimas (0 įvertinimų)

 0
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!