+370 604 01010
I-V 09:00 - 18:00

DIGITUS LWL patchcable SC/SC 50/125um 2m

Item no photo
Kodas: 02556AXS
Prekyboje: Nebegaminama
Stebėti kainą Į palyginimą
9.49
Archyvas
Turite klausimų? +370 604 01010 Siųskite užklausą

DIGITUS LWL patchcable SC/SC 50/125um 2m aprašymas

DIGITUS LWL patchcable SC/SC 50/125um 2m Multimode Duplex Halogenfrei bis 1Gbit with protocol orange OM2

Pristatymo laikas 0-4 d.d.

Specifikacija
Gamintojas(?) ASSMANN ELECTRONIC
Pristatymo laikas 0-4 d.d.
Prekės kodai

02556AXS

Atsiliepimai

0 vidutinis įvertinimas (0 įvertinimų)

 0
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!