+370 604 01010
I-V 09:00 - 18:00

Digitus FO Patch Cord, Duplex, SC to LC SM OS2 09/125 µ, 2 m

Digitus FO Patch Cord, Duplex, SC to LC SM OS2 09/125 µ, 2 m
9.99
Užsakoma prekėPrekyboje Yra
Pristatymas 0-4 d.d.
Liko 5 vnt.
Turite klausimų? +370 604 01010 Siųskite užklausą
Specifikacija
Gamintojas(?) Digitus
Pristatymo laikas 0-4 d.d.
Prekės kodai

46084RME 4016032248743

Atsiliepimai

0 vidutinis įvertinimas (0 įvertinimų)

 0
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!