+370 604 01010
I-V 09:00 - 18:00

Digitus FO Patch Cord, Duplex, LC to SC SM OS2 09/125 µ, 3 m

Digitus FO Patch Cord, Duplex, LC to SC SM OS2 09/125 µ, 3 m
10.99
Užsakoma prekėPrekyboje Yra
Pristatymas 0-4 d.d.
Liko 3 vnt.
Turite klausimų? +370 604 01010 Siųskite užklausą
Specifikacija
Gamintojas(?) Digitus
Pristatymo laikas 0-4 d.d.
Prekės kodai

46083RME 4016032249658

Atsiliepimai

0 vidutinis įvertinimas (0 įvertinimų)

 0
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!