• prekė nepasirinkta
  • prekė nepasirinkta
  • prekė nepasirinkta

Canon PowerShot SX610 HS (baltas)

Canon PowerShot SX610 HS (baltas)Priartėkite ir aprėpkite platesnį vaizdąNaudodami šį ploną ir stilingą 18 k. optiškai priartinantį fotoapratą galėsite atsidurti arčiau veiksmo ir įspūdingai detaliai fiksuoti net ir tolimus objektus. Jis taip pat puikiai tinka fotografuoti dideles žmonių grupes bei kvapą gniaužiančius kraštovaizdžius, nes pasižymi 25 mm itin plačiu kampu. Be to, jis yra toks mažas, kad jį patogu nešiotis bet kur tiek namuose, tiek atostogaujant.

Visada ryškūs rezultataiIšmanaus optinio vaizdo stabilizatoriaus dėka nereikia jaudintis, kad fotoaparato drebėjimas sugadins nuotraukas. Šis fotoaparatas daro ryškias, detalias nuotraukas ir vaizdo įrašus net ir naudojant didžiausią priartinimą ar nuo rankos fotografuojant prietemoje.Užmegzkite ryšį per „Wi-Fi“Mėgaukitės laisve, kurią teikia „Wi-Fi“. Tiesiai iš fotoaparato įkelkite nuotraukas ir vaizdo įrašus į bendruomeninius tinklus arba paprastai perkelkite juos į savo išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį per dinaminį NFC ryšį. Naudodami programėlę „Canon Camera Connect“ valdykite savo fotoaparatą nuotoliniu būdu per išmanųjį telefoną, o taip pat patogiai kurkite atsargines kopijas kompiuteryje, debesijos serveriuose bei išmaniajame telefone naudodami funkciją „Image Sync“. Naudokite fotoaparatą kartu su „Canon Connect Station“ ir galėsite mėgautis kartu su šeima ir draugais peržiūrėdami savo nuotraukas bei vaizdo įrašus per HD televizorių, o taip pat paprastai dalytis jais su visu pasauliu bendruomeninių tinklų svetainėse ir tokiuose internetiniuose albumuose kaip „irista“.

Jokių pastangų nereikalaujantis žmonių kadravimasLeiskite fotoaparatui pačiam aptikti ir sekti jūsų kadre esančius veidus. Tiesiog paspauskite mygtuką ir automatinio priartinimo funkcija automatiškai pakoreguos priartinimo lygį, kad būtų tinkamai sukadruotas vienas ar daugiau fotografuojamų žmonių.Išskirtinis jūsų brangiausių prisiminimų detalumasMėgaukitės išskirtine kokybe, detaliais atvaizdais. Kurkite stulbinančius, įspūdingai detalius plakato dydžio spaudinius 20,2 megapikselio vaizdo atkūrimo dėka.

Aiškūs kadrai esant bet kokiam apšvietimuiNesvarbu, ar fotografuojate dieną, ar naktį, jūsų atvaizdai bus tokie, kokius juos matėte fotografavimo metu. „Canon“ HS sistema užtikrina aiškesnius rezultatus net ir prietemoje, tad jos dėka visai nesunku perteikti tikrąją brangių akimirkų atmosferą nenaudojant blykstės ar trikojo.Realistiški vaizdo įrašai vos pajudinus pirštąDaryti puikius vaizdo įrašus visai nesudėtinga. Paspaudę vieną mygtuką galite daryti aukščiausios kokybės 30 k./sek. dažnio „Full HD“ vaizdo įrašus populiariuoju MP4 formatu, o tada peržiūrėti juos įvairiais įrenginiais. Išmaniojo vaizdo stabilizatoriaus dėka galite fotografuoti judėdami ir vis tiek džiaugtis aukščiausios kokybės, ryškiais rezultatais.

Stulbinantys atvaizdai be pastangųRežimas „Smart Auto“ leidžia be pastangų daryti fantastiškas nuotraukas ir vaizdo įrašus. Naudodami hibridinį automatinį režimą galite kurti smagius HD (720p) kokybės apžvalginius filmukus, apibendrinančius visas tą dieną padarytas nuotraukas.Patobulinkite savo kūrybinius įgūdžiusNustebinkite šeimą ir draugus savo kūrybiniu polėkiu. Kūrybinio fotografavimo funkcija išmaniai užfiksuoja šešis to paties objekto atvaizdus naudodamas skirtingus meninius efektus. Arba susipažinkite su skirtingais kūrybiniais filtrais, kuriančiais, pavyzdžiui, išgaubto vaizdo ar miniatiūrinio modelio efektus.
Prekyboje:
Yra
Kodas:
141337413CAN
189.99
Duomenys gali keistis apie tai nepranešant.
Charakteristika
  Gamintojas(?) Canon
  Efektyvūs taškai 20.2 mln.
  Optinis priartinimas 18 x
  Židinio nuotolis (wide) 25 mm
  Židinio nuotolis (tele) 450 mm
  35mm fokusavimo ekvivalentas 25 mm
  Jutiklis(?) 1/2,3 tipo fone apšviečiamas CMOS
  Vaizdo jutiklio dydis coliais 1 / 2,3
  Maksimali rezoliucija 5.184 x 3.888
  ISO jautrumas Auto, 100 - 3200
  Automatinis ISO yra
  Rankinis ISO valdymas yra
  Maksimalus ISO 3200
  Skaitmeninis priartinimas 4 x
  Stabilizavimo sistema Optinis
  Fokusavimas Automatinis / Rankinis
  Minimalus fokusavimo atstumas 5 cm
  Diafragma 3,2 - 6,9
  Išlaikymas 15–1/2000 s
  Vidinė blykstė Yra
  Blykstės režimai Automatinis, rankinis blykstės įjungimas / išjungimas, lėtas sinchronizavimas
  Ekspozicijos kompensavimas +/- 2 EV / 1/3 žingsniu
  Maksimalus filmavimo kadrų skaičius 30 kadrų/sek.
  Maksimali filmavimo rezoliucija (Pixeliais) („Full HD“) 1920 x 1080
Atminties laikmenos
  Laikmenos tipai SD, SDHC, SDXC
  SD SD / SDHC / SDXC
  CF Ne
Ekranas
  LCD - ekranas 3 colių
  Ekrano dydis (cm) 7.5 (cm)
  LCD ekrano taškų skaičius 922 tūkst.
Sąsajos
  A/V jungtis PAL / NTSC
  USB jungtis Yra
  HDMI jungtis Yra
  WLAN Yra
  GPS imtuvas Pasirenkama
Maitinimas
  Maitinimo šaltinis Specialus įkraunamas akumuliatorius
Matmenys
  Matmenys (Plotis) 105.3 mm
  Matmenys (Aukštis) 61 mm
  Matmenys (Storis) 26.7 mm
Papildoma informacija
  Svoris 191 g
  Spalva
  Spalva Balta
  Garantinis laikotarpis 12 mėnesių
  Prekyboje 2015 m
Prekės kodai

141337413CAN 0112C002 4549292031034 141337413CAN

Platus aprašymas

Priartėkite ir aprėpkite platesnį vaizdą

Naudodami šį ploną ir stilingą 18 k. optiškai priartinantį fotoapratą galėsite atsidurti arčiau veiksmo ir įspūdingai detaliai fiksuoti net ir tolimus objektus. Jis taip pat puikiai tinka fotografuoti dideles žmonių grupes bei kvapą gniaužiančius kraštovaizdžius, nes pasižymi 25 mm itin plačiu kampu. Be to, jis yra toks mažas, kad jį patogu nešiotis bet kur tiek namuose, tiek atostogaujant.

Visada ryškūs rezultatai

Išmanaus optinio vaizdo stabilizatoriaus dėka nereikia jaudintis, kad fotoaparato drebėjimas sugadins nuotraukas. Šis fotoaparatas daro ryškias, detalias nuotraukas ir vaizdo įrašus net ir naudojant didžiausią priartinimą ar nuo rankos fotografuojant prietemoje.

Užmegzkite ryšį per „Wi-Fi“

Mėgaukitės laisve, kurią teikia „Wi-Fi“. Tiesiai iš fotoaparato įkelkite nuotraukas ir vaizdo įrašus į bendruomeninius tinklus arba paprastai perkelkite juos į savo išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį per dinaminį NFC ryšį. Naudodami programėlę „Canon Camera Connect“ valdykite savo fotoaparatą nuotoliniu būdu per išmanųjį telefoną, o taip pat patogiai kurkite atsargines kopijas kompiuteryje, debesijos serveriuose bei išmaniajame telefone naudodami funkciją „Image Sync“. Naudokite fotoaparatą kartu su „Canon Connect Station“ ir galėsite mėgautis kartu su šeima ir draugais peržiūrėdami savo nuotraukas bei vaizdo įrašus per HD televizorių, o taip pat paprastai dalytis jais su visu pasauliu bendruomeninių tinklų svetainėse ir tokiuose internetiniuose albumuose kaip „irista“.

Jokių pastangų nereikalaujantis žmonių kadravimas

Leiskite fotoaparatui pačiam aptikti ir sekti jūsų kadre esančius veidus. Tiesiog paspauskite mygtuką ir automatinio priartinimo funkcija automatiškai pakoreguos priartinimo lygį, kad būtų tinkamai sukadruotas vienas ar daugiau fotografuojamų žmonių.

Išskirtinis jūsų brangiausių prisiminimų detalumas

Mėgaukitės išskirtine kokybe, detaliais atvaizdais. Kurkite stulbinančius, įspūdingai detalius plakato dydžio spaudinius 20,2 megapikselio vaizdo atkūrimo dėka.

Aiškūs kadrai esant bet kokiam apšvietimui

Nesvarbu, ar fotografuojate dieną, ar naktį, jūsų atvaizdai bus tokie, kokius juos matėte fotografavimo metu. „Canon“ HS sistema užtikrina aiškesnius rezultatus net ir prietemoje, tad jos dėka visai nesunku perteikti tikrąją brangių akimirkų atmosferą nenaudojant blykstės ar trikojo.

Realistiški vaizdo įrašai vos pajudinus pirštą

Daryti puikius vaizdo įrašus visai nesudėtinga. Paspaudę vieną mygtuką galite daryti aukščiausios kokybės 30 k./sek. dažnio „Full HD“ vaizdo įrašus populiariuoju MP4 formatu, o tada peržiūrėti juos įvairiais įrenginiais. Išmaniojo vaizdo stabilizatoriaus dėka galite fotografuoti judėdami ir vis tiek džiaugtis aukščiausios kokybės, ryškiais rezultatais.

Stulbinantys atvaizdai be pastangų

Režimas „Smart Auto“ leidžia be pastangų daryti fantastiškas nuotraukas ir vaizdo įrašus. Naudodami hibridinį automatinį režimą galite kurti smagius HD (720p) kokybės apžvalginius filmukus, apibendrinančius visas tą dieną padarytas nuotraukas.

Patobulinkite savo kūrybinius įgūdžius

Nustebinkite šeimą ir draugus savo kūrybiniu polėkiu. Kūrybinio fotografavimo funkcija išmaniai užfiksuoja šešis to paties objekto atvaizdus naudodamas skirtingus meninius efektus. Arba susipažinkite su skirtingais kūrybiniais filtrais, kuriančiais, pavyzdžiui, išgaubto vaizdo ar miniatiūrinio modelio efektus.

Duomenys gali keistis apie tai nepranešant.

Video apžvalga

Video apžvalgų kol kas nėra

Nuorodos į apžvalgas

Nuorodų į apžvalgas kol kas nėra

Pažymėkite: *

* - pažymėti laukai būtini

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų kol kas nėra. Būk pirmas!
Puslapis 0 iš 0(Rezultatų: 0)
    Deja, nuotraukų pavyzdžių dar nėra. Turite nuotraukų su šiuo prietaisu? Pasidalinkite