• prekė nepasirinkta
  • prekė nepasirinkta
  • prekė nepasirinkta

Fotografijos kursai pradedantiesiems "Aš galiu fotografuoti geriau"

Fotografijos kursai pradedantiesiems "Aš galiu fotografuoti geriau"

Fotokursai pradedantiesiems "Aš galiu fotografuoti geriau" -  tai fotokursai apie fotoaparato funkcijas, kurie padės fotografuoti geriau ir greičiau perprasti fotoaparato valdymą bei nustatymus. Kursai vyksta Kaune, Vilniuje, Panevėžyje, Šiauliuose.

Kursų datos ir kita informacija www.fotokursai.lt

Registracija 8 609 799 55 arba info@fotokursai.lt

Prekyboje:
Yra
Kodas:
0004fdk
Miestas:
29.00
Duomenys gali keistis apie tai nepranešant.
Lygis Pradedantiesiems
Miestas Kaunas , Vilnius , Panevėžys , Šiauliai
Kursų trukmė (val.) 3
Prekės kodai

0004fdk 4770008472746 0004fdk

Duomenys gali keistis apie tai nepranešant.

Platus aprašymas

Mėgstate fotografuoti, tačiau nesijaučiate turintis pakankamai žinių apie mėgstamą fotografijos žanrą? Nežinote, kokiu kampu fotografuoti, kad visi objektai atrodytų idealiai? O gal žiūrėdami draugų nuotraukas feisbuke nesuprantate, kodėl jos tokios gražios, o jūsiškės išsiliejusios, neryškios, per tamsios ar per šviesios? Neskubėkite keisti fotoaparato! Visas klaidas ištaisyti ir įgūdžius patobulinti padės informatyvūs fotografijos kursai, kuriuos veda lektorius, SNAP fotokonferencijos pranešėjas Gytis Dovydaitis, kuris veda profesionalius fotokursus pradedantiems ir pažengusiems fotografams! Pasinaudojus puikiu šios dienos pasiūlymu, Jums priklausys informatyvūs 3 val. trukmės fotografijos kursai, skirti pradedantiems fotografams, turintiems fotoaparatus su rankiniais nustatymais. Rekomenduojama atsinešti į seminarą turimą Fotokursai pradedantiesiems Mėgstate fotografuoti, tačiau nesijaučiate turintis pakankamai žinių apie mėgstamą fotografijos žanrą? Nežinote, kokiu kampu fotografuoti, kad visi objektai atrodytų idealiai? O gal žiūrėdami draugų nuotraukas feisbuke nesuprantate, kodėl jos tokios gražios, o jūsiškės išsiliejusios, neryškios, per tamsios ar per šviesios? Neskubėkite keisti fotoaparato! Visas klaidas ištaisyti ir įgūdžius patobulinti padės informatyvūs fotografijos kursai, kuriuos veda lektorius, SNAP fotokonferencijos pranešėjas Gytis Dovydaitis, kuris veda profesionalius fotokursus pradedantiems ir pažengusiems fotografams! Tai 3 val. trukmės fotografijos kursai, skirti pradedantiems fotografams, turintiems fotoaparatus su rankiniais nustatymais. Rekomenduojama atsinešti į seminarą turimą fototechniką (kursuose galima dalyvauti ir be fotoaparato, turime galimybę išnuomoti fototechniką). Fotoaparato tipas šiuose kursuose nėra svarbus (galite dalyvauti turėdami tiek kompaktinį, tiek sisteminį, tiek veidrodinį fotoaparatą). Kursų metu: būsite supažindinti su fotoaparato veikimo principais, valdymu ir nustatymų pasirinkimu; sužinosite, ką reiškia tam tikri mygtukai ir pagrindinės funkcijos; pasipraktikuosite - išbandysite savo fotoaparato galimybes; seminaro pabaigoje vyks individualios konsultacijos. Beje, kiekvienas kursų dalyvis gaus kursų baigimo sertifikatą! Norint sukurti išliekamąją vertę turintį portretą ir įamžinti svarbų gyvenimo momentą ar sudominusį objektą, gero fotoaparato nepakanka - reikia sukaupti daugiau žinių ir gebėti jas tinkamai panaudoti, tad nepraleiskite progos patobulėti - išklausykite pradedantiems fotografams skirtą kursą už fantastišką kainą! Kursų datos ir kita informacija www.fotokursai.lt Būtina išankstinė registracija info@fotokursai.lt arba 860979955

Video apžvalga

Nuorodos į apžvalgas

Nuorodų į apžvalgas kol kas nėra

Pažymėkite: *

* - pažymėti laukai būtini

Vartotojų komentarai (1)

  • Greta 2015-09-23 16:06:24
    Labai naudingi kursai visiems, kurie nusipirko pirmąjį veidrodinį ar sisteminį fotoaparatą ir nori išnaudoti kuo daugiau jo galimybių:)
Puslapis 1 iš 1(Rezultatų: 1)
  1. 1