+370 604 01010
I-V 10:00-19:00, VI 10:00-15:00

Canon EOS 5Ds Body

2 įvertinimai
-9.6%
Canon
Canon EOS 5Ds Body
1525.99 1689.00
Pratęsta garantija
Prekės draudimas
Užsakoma prekėPrekyboje Yra
Pristatymas 10-14 d.d.
Liko 10 vnt.
Turite klausimų? Vadybininkas Edmundas +370 604 01010 Siųskite užklausą

Canon EOS 5Ds Body aprašymas

Canon EOS 5Ds body veidrodinis fotoaparatas


Naudokite spartų, instinktyvų DSLR valdymą kartu su 50,6 megapikselio raiška ir užfiksuokite įspūdingas kiekvienos akimirkos detales. „EOS 5DS“ pakeis jūsų požiūrį į pasaulį. Pilno kadro 50.6 megapikselius turintis fotoaparatas yra pajėgus fiksuoti nepakartojamai detalų vaizdą. Net ir įtaisytieji 1,3 k. ir 1,6 k. apkarpyto fotografavimo režimai leidžia kurti atitinkamai 30,5 ir 19,6 megapikselio raiškos failus.

 

 

canon 5ds
 

  

Pagrindiniai Canon EOS 5Ds veidrodinio fotoaparato išskirtinumai


Spausdinkite meninės kokybės atvaizdus AO ir didesniais formatais: Aukštos kokybės dvigubi DIGIC 6 procesoriai leidžia spausdinti didelio, A0 ar dar didesnio formato itin didelės raiškos atvaizdus su mažu triukšmu, tikroviškais odos atspalviais ir stulbinančiomis, tiksliai atkurtomis spalvomis.


Užbėkite veiksmui už akių. Pagaukite kiekvieną kadrą: Dvigubi DIGIC 6 procesoriai leidžia mėgautis sparčiu vaizdo apdorojimu ir dideliu fotoaparato jautrumu net ir turint omenyje tuos didelius duomenų kiekius, kuriuos fiksuoja 50,6 MP raiškos jutiklis. Nepralenkiamas gebėjimas fiksuoti 50,6 raiškos atvaizdus 5 k./s sparta padės neatsilikti nuo veiksmo, o USB 3.0 jungtis leidžia sparčiai ir kokybiškai fotografuoti per sąsają ir valdyti fotoaparatą nuotoliniu būdu.


Pažangus objektų sekimas ir atpažinimas: EOS išmanaus sekimo ir atpažinimo („iTR“) automatinio fokusavimo technologija naudoja spalvų ir veidų informaciją atpažinti ir sekti kadre judantiems objektams. AF jautrumą galima tinkinti paprastu įrankiu, kuris reguliuoja fokusuojančio sekimo nuostatas pagal aplinkos ir objekto pobūdį, kad trumpam priešais fotografuojamą objektą pasirodę kiti objektai nesutrikdytų fokusavimo eigos.


61 taško plačios apimties fokusavimas: Naudodami 61 taško automatinio fokusavimo sistemą galite fokusuoti sparčiai ir tiksliai net ir prietemoje. 41 kryžminio tipo fokusavimo taškas, tarp kurių yra penki padidinto jautrumo dvigubo kryžminio tipo taškai, suteikia daugiau tikslumo.


Lauko sąlygoms pritaikytas korpusas: Vandeniui ir dulkėms atsparių sandarių valdiklių ir tvirtos magnio lydinio konstrukcijos dėka galite nesijaudindami fotografuoti bet kokiomis sąlygomis.


Dvigubi atminties kortelių lizdai: „CompactFlash“ ir SD atminties kortelių lizdai leidžia fotografuojant automatiškai kurti atsargines failų kopijas, taigi palengvina failų bendrinimą su klientais ir padidina saugojimo talpą.


Didelio dinaminio diapozono apdorojimas: Išsaugokite detales apšviestose ir šešėliuotuose vietose naudodami didelio dinaminio diapazono vaizdo apdorojimą. Jis puikiai tinka daryti kraštovaizdžių ir natiurmortines nuotraukas, nes sujungia tris skirtingų ekspozicijų atvaizdus: standartinį, per mažos ekspozicijos ir per didelės ekspozicijos.


Itin detalus atvaizdavimas: Naudodami itin detalaus atvaizdo „Picture Style“ nuostatą galite suteikti pirmenybę didelės raiškos jutiklio užfiksuotoms gradacijoms bei detalėms; ši nuostata taip pat leidžia naudoti tokius fotoaparate nustatomus reguliuojamus ryškumą didinančius parametrus kaip JPEG failų slenkstis ir kokybės lygis, tad galėsite pateikti paveikius atvaizdus tiesiai iš fotoaparato.


Dauginė ekspozicija: Kurkite stulbinančius sudėtinius atvaizdus fotoaparate naudodami dauginės ekspozicijos režimą, kuris užkloja atvaizdus vieną ant kito ir leidžia pasirinkti įvairias automatinio dauginės ekspozicijos valdymo parinktis.

 

Pažintinis video apie Canon 5Ds body veidrodinį fotoaparatą:

Efektyvūs taškai 50.6 mln.

Vaizdo jutiklio dydis coliais Full frame

Optinis vaizdo ieškiklis +

Specifikacija
Charakteristika
  Gamintojas(?) Canon
  Efektyvūs taškai 50.6 mln.
  Vaizdo jutiklio dydis coliais Full frame
  Optinis vaizdo ieškiklis +
  Jutiklis(?) CMOS sensorius
  ISO jautrumas Auto, 100 - 6400
  Išlaikymas 1/8000 - 30sec
  Fokusavimas Automatinis / Rankinis
  Vidinė blykstė +
  Ekspozicijos kompensavimas +/- 5 EV, 1/2. 1/3 žingsniu
  Greitas fotografavimas 5 (kps)
  Filmavimas Full HD (1920 x 1080)
Papildoma informacija
  Svoris 930 g
  Spalva
  Pristatymo laikas 10-14 d.d.
Atminties laikmenos
  Laikmenos tipai SD/SDHC/SDXC (UHS-I compatible), CompactFlash
Ekranas
  LCD - ekranas 3,2 colių
Prekės kodai

0097SVFC 200006016851 2000060168519 0097SVFC

Komplektacija Canon EOS 5Ds
LP-E6 ličio jonų baterija (7.2V, 1800mAh)
LC-E6 įkroviklis
STV-250N audio/video kabelis
Eyecup EG (Akių vonelė Eg)
R-F-3 korpuso dangtelis
IFC-200U USB kabelis 1.9 metro
EW-EOS5D - diržas ant kaklo
Programinės įrangos kompaktiniai diskai.
Vartotojo vadovai
Garantinė kortelė

Atsiliepimai

5 vidutinis įvertinimas (2 įvertinimai)

 2
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!