+370 604 01010
I-V 09:00 - 18:00

Falcon Eyes RGB LED Lamp PockeLite F7 Fold

Falcon Eyes RGB LED Lamp PockeLite F7 Fold
380.99
Užsakoma prekėPrekyboje Yra
Pristatymas 5-19 d.d.
Liko 22 vnt.
Turite klausimų? +370 604 01010 Siųskite užklausą

Falcon Eyes RGB LED Lamp PockeLite F7 Fold aprašymas

Falcon Eyes RGB LED lempa PockeLite F7 Fold yra sulankstomas, daugiafunkcis LED sprendimas, su kuriuo galite nustatyti tobulą apšvietimą visais aspektais. LED lempa reguliuojama spalvų kompozicija, spalvos temperatūra ir intensyvumu. Be to, RGB lempa turi vidinę bateriją ir įmontuotą magnetą, su kuriuo galėsite greitai ir lengvai pritvirtinti lempą prie metalinių paviršių, pavyzdžiui, stulpelių. Dėl to „PockeLite Fold“ yra patogus, nešiojamas sprendimas naudoti studijoje arba kartu su fotoaparatu! Sulankstomas dizainas leidžia lengvai pasiimti „PockeLite F7“ bet kur.

 

 

SAVYBĖS 

 

Lempa aprūpinta 192 mažomis LED lemputėmis, kurios kartu suteikia 24 vatų galią. 11 200 liuksų šviesos srautas (0,3 metro atstumu) suteikia daugiau nei pakankamai šviesos bet kurioje situacijoje. Dėl didelės kritinės vertės 97 visada galite pasikliauti natūraliomis spalvomis. Spalvos temperatūrą galite nustatyti nuo 2500K (šilta balta šviesa) iki 5600K (dienos šviesa) ir 9000K (skaisčiai mėlyna šviesa). Be to, jūs taip pat galite patys nustatyti lempos galią. Ar norite, kad spalvų kompozicija būtų šiek tiek kitokia? Falcon Eyes lempa turi RGB režimą, su kuriuo galite patys maišyti spalvas iki norimos spalvos. F7 Fold taip pat turi iš anksto užprogramuotus nustatymus su Rosco ir Lee gelio filtrais.

 

SPECIALIEJI EFEKTAI

Kitos įdomios funkcijos yra 16 specialių apšvietimo efektų, kuriuos galite naudoti. Pagalvokite, pavyzdžiui, apie mirksinčias šviesas, žaibą ar spalvotą blykstę. Šie efektai yra įtraukti į vidinę atmintį, visi turi savo numerį, todėl juos lengva pasirinkti. Įvairūs nustatymai rodomi skaidriame OLED ekrane gale.

VALDYMAS PER IŠMANIOJO TELEFONO PROGRAMĖLĘ

 

Visas „PockeLite F7 Fold“ funkcijas galite valdyti naudodami išmaniojo telefono programėlę. Ryšys pagrįstas Bluetooth 5.0. 

 

TAIKYMAS 

Norėdami naudoti lempą, pirmiausia turite ją įkrauti naudodami pridedamą USB-C įkrovimo laidą. Visiškai įkrauta vidinė ličio jonų baterija veiks maždaug vieną valandą (matuojant nuolat naudojant visą galią). Per 1/4" vidinį sriegį galite prijungti RGB lempą prie bet kokio standartinio trikojo. Per pridedamą „cold shoe“ adapterį taip pat galite pritvirtinti F7 Fold prie fotoaparato. Galiausiai galite pritvirtinti lempą prie metalinių paviršių, dėl vidinės magnetinės juostelės.Kai norite sušvelninti šviesą ar norite valdyti daugiau,galite naudoti pridedamą korį ir difuzorių. Abi F7 Fold pusės turi savo OLED ekraną ir valdiklius. Jei norite, galite nustatyti abiejų dalių spalvas ir efektus į skirtingą režimą. Su pridedamu difuzoriumi ir koriu galite atitinkamai sušvelninti šviesą ir leisti jai spinduliuoti mažesniu kampu.

 

KAS ĮEINA Į RINKINĮ

1x pritemdoma, sulankstoma RGB LED lempa F7 Sulankstoma su vidine baterija; 2x USB-C įkrovimo laidas; 1x pakreiptas „cold shoe“ adapteris; 1x trikojo adapteris; 1x Velcro laikymo maišelis; 1x teminių režimų apžvalga; 1x difuzorius, skirtas PockeLite F7; 2x korys, skirtas PockeLite F7; 1x montavimo rinkinys; 1x vartotojo vadovas; 1x pakuotė. 

 

VALDYMO REŽIMAI

CT režimas: ryškumas ir spalvų temperatūra (2 500–9 000 K)
RGB režimas: surinkite kiekvieną spalvą
HSI režimas: spalvų tonas, sodrumas ir intensyvumas (nuo 0 iki 100%)
Filtro režimas: 20 Rosco filtrų ir 20 Lee filtrų
Temos režimas: 16 pasirinkimų, pvz. mirksinčios lemputės, žaibas, spalvotas žibintuvėlis, žvakių šviesa

 

Pristatymo laikas 5-19 d.d.

Specifikacija
Gamintojas(?) Falcon eyes
Pristatymo laikas 5-19 d.d.
Prekės kodai

02430BNL 871812709339 8718127093394

Atsiliepimai

0 vidutinis įvertinimas (0 įvertinimų)

 0
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!