+370 604 01010
I-V 09:00 - 18:00

Fotopaslaugos

Jau daugiau kaip 10 metų teikiame kokybiškas foto paslaugas internetu bei salonuose Klaipėdoje ir Kaune. Kiekvienais metais plečiame foto paslaugų asortimentą, kuriame naujas foto paslaugas, tobuliname paslaugų teikimo sistemą. Šiuo metu esame vieni didžiausių foto paslaugų teikėjų Lietuvoje. Kviečiame susipažinti su teikiamomis paslaugomis ir jas išbandyti.

Fototechnikos nuoma

Nuo 2009 metų vykdome fototechnikos nuomą. Fototechnikos nuoma - tai fotoaparatųobjektyvųfototechnikos priedų nuoma. Fotonuoma - puikus sprendimas fotografams, kuriems konkretaus fotoaparato ar objektyvo prireikia vos kelis kartus per mėnesį ir nesinori investuoti į jo įsigijimą keliolikos tūkstančių. Fototechnikos nuoma taip pat idealu norint išbandyti fototechniką prieš ją įsigyjant, palyginti skirtingus objektyvus, jų galimybes jų nenusipirkus.

Kokybiška nuotraukų gamyba

Ilgalaikė patirtis nuotraukų gamybos srityje ir nuotraukų pristatymas į namus ar LP Express paštomatus. Užsakykite nuotraukas internetu ir po kelių dienų laikysite jas savo rankose. Užsakant nuotraukas internetu galėsite pasirinkti ir papildomas spalvų korekcijos, raudonų akių šalinimo, kadravimo paslaugas.

* pristatymo terminas gali keistis priklausomai nuo vykdomų užsakymų kiekio.

backup   Gamink Nuotraukas

Dovanų kuponai

Jei ieškote originalios dovanos, nežinote ką padovanoti - rekomenduojame įsigyti mūsų dovanų kuponą. Dovanų kuponai gali būti individualiai skirti specialiai paslaugai, visoms paslaugoms, visoms ar išskirtinei prekei įsigyti. Dovanų kuponus galime nemokamai sumaketuoti pagal Jūsų pageidavimus ir pristatyti tiesiai į namus, mūsų salonus ar elektroniniu paštu. Specialiai Jums Sukuriami Jūsų norimos sumos dovanų kuponai pagal Jūsų poreikius ir galimybes.

upload   Dovanų kuponai

Juostų ryškinimas, Skenavimas

Teikiame spalvoto ir nespalvoto skenavimo ir juostų ryškinimo paslaugas. Skenuojame nuotraukas, negatyvus, dokumentus.

 

Juostos ryškinimas: C-41/36  - 10€
Juostos ryškinimas: C-41/120 - 10€
Juostos ryškinimas: b-w/36 ir b-w/120  - 10€
* ryškinant juostelę su jautrumo keitimu arba " cross" procesu +3€

 Negatyvo ryškinimas, skenavimas:

1024x1544px JPEG  - 12€
2018x3089px JPEG - 15€

* ryškinimo/skenavimo terminas 1-2 savaitės 
* negatyvai bus sukarpomi po 6 kadrus

Popierinės nuotraukos skenavimas (Klaipėda) 600DPI - 0,80
Popierinės nuotraukos skenavimas (Klaipėda) 1200DPI - 1,00€