+370 604 01010
I-V 09:00 - 18:00

Mobilūs apšvietimo rinkiniai

Fotografavimo stalai.

Fotografavimo stalai, arba kitaip – mini fotostudijos pravers, jeigu norite namų sąlygomis kokybiškai supaveiksluoti mažus ir vidutinio dydžio daiktus. Pasitelkiant išgaubta peršviečiamą foną ir kelis šviestuvus galima sukurti puikias apšvietimo sąlygas fotografuojamiems daiktams. Atsikratykite nepageidaujamų šešėlių ir atspindžių, bei padidinkite produktų patrauklumą su kokybiškai padarytu kadru.

Fotofabriko siūlomas asortimentas varijuojasi nuo specialaus fono iki pilnai sukomplektuoto stalo, su fonu, šviestuvais ir difuzoriumi. Kiekvienas išsirinks pagal savo poreikius.

Reprodukciniai (kopijavimo) stalai.

Norint greitai ir kokybiškai nupaveiksluoti didelį kiekį medžiagos, reikalingas specialus įrenginys vadinamas reprodukciniu stalu. Jo pagalba nesunkiai įtvirtinsite fotoaparatą, galėsite jį nukreipti vertikaliai žemyn arba parinkti ir užfiksuoti reikiama pasvyrimo kampą. Stalai gali būti komplektuojami su šviestuvais arba pašviečiamu pagrindu. Priklausomai nuo poreikiu galite pasirinkti stalą su skirtingų dydžių pagrindu ir kolona. Preciziškiausiam darbui rinkitės komplektą su motorizuota kolona.

1 iš 1 puslapių
  1. 1
14 14 prekių