Į apačią

Versija spausdinimui | Prenumeruoti | Pridėti prie mėgstamiausių  
Autorius: Antraštė: Blizgesys ar matinis, -stai kur klausimas didysis ;)
pauliustechno
Pradedantysis
**

Žinutės: 5
Priregistravo: 2008-9-21
Vietovė: Kaunas
Narys neprisijungęs

question.gif 2009-12-2 00:04
Blizgesys ar matinis, -stai kur klausimas didysis ;)

Labadiena. Ot idomu butu suzinoti kuo realiai skiriasi tas matinis ir blizgantis fotopopieriai? ir koki, kada kokiu atveju geriau pasirinkti :?)

Na bet pirma karta gyvenime uzsisakiau fabrike ir tokio ir kitokio blizgesio-neblizgesio nuotrauku, tai bus idomu pamatyt kuo tai skiriasi ;)

Bet siaip idomu suzinoti kitu nuomone kam kas labiau patinka: kai blizga ar kai neblizga :?)
Rodyti nario anketą Aplankyti nario asmeninį puslapį Rodyti visas šio nario žinutes
Dalila
Pradedantysis
**

Priregistravo: 2009-11-29
Vietovė: Vilnius
Narys neprisijungęs

Nuotaika: :)

[*] 2009-12-2 00:27

Man patinka, kai blizga.
Neblizgantis maziau nusiciupineja, nelieka pirstu zymiu, truputi grubletos, sako kad spalvos maziau blunka...
O blizgancios man atrodo ryskesness ir vientisesnes...
Rodyti nario anketą Aplankyti nario asmeninį puslapį Rodyti visas šio nario žinutes
Niki
Pradedantysis
**

Žinutės: 16
Vietovė: Panevėžio raj.
Narys neprisijungęs

[*] 2009-12-2 12:31

O man praktiškesnės matinės - iš tikrųjų mažiau apsičiupinėja ir atspindžių mažiau vartant albumą ar žiūrint nuotraukas.
mindaugas81
Jaunasis narys

Žinutės: 217
Priregistravo: 2009-9-4
Vietovė: Panevėžys
Narys neprisijungęs

Nuotaika: kai visada

[*] 2009-12-2 13:09

pasidaryti reikia viena tokia kita tokia tos pacios nuotraukos ir palyginti kuri akiai mielesne ir viskas bus aisku :)
GintautasDraksas
Fotografas

Žinutės: 2425
Priregistravo: 2008-6-25
Vietovė: Kauno r.
Narys neprisijungęs

Nuotaika: Gera

[*] 2009-12-2 17:43

Sveiki, jei aparatas šiaip sau (kokybė), geriau daryti blizgias, ryškumas kiek geresnis nuotraukoje, geriausiai blizgus tiks nedidelio formato nuotraukai, o matinis man geriau žiūrisi dideliuose formatuose. Nors čia kaip kam.

pauliustechno
Pradedantysis
**

Priregistravo: 2008-9-21
Vietovė: Kaunas
Narys neprisijungęs

[*] 2009-12-2 17:59

Vat ir as manau, kad matinis popierius geriau tinka didelems nuotraukoms, nes jei toki popieriu naudojant mazoje nuotraukoje turetu but teoriskai netenkama dalis vaizdo informacijos. Turbut ?! :spin:
Dalila
Pradedantysis
**

Vietovė: Vilnius
Narys neprisijungęs

Nuotaika: :)

[*] 2009-12-2 22:04

sutinku su "pauliustechno" matines geriau didesniu matmenu foto A4 ar pan, ireminta, tai geriau ziurisi, nesispigina sviesos atsmindzia.. :spin:

o del to minuso, kad blizgios foto nusiciupineja, tai manau cia ne minusas... :no: foto vieta albume... :punk:
sLaura
Pradedantysis
**

Žinutės: 2
Priregistravo: 2009-6-20
Vietovė: Kitas
Narys neprisijungęs

[*] 2010-2-25 10:02

Man matinės labiau patinka, jos tokios tikresnės. Ir pasikartosiu dėl blizgių - atspindžiai pats didžiausias minusas.
Dolina
Atvykėlis
*

Žinutės: 1
Priregistravo: 2017-5-25
Narys neprisijungęs

[*] 2017-5-25 09:17

O sakykit ar skiriasi fotopopierius lazeriniams spausdintuvams ir rašaliniams? Nes pas mane lazerinis ir nesuprantu kokį pirkti.
EigirD
Atvykėlis
*

Žinutės: 1
Priregistravo: 2018-1-22
Narys neprisijungęs

[*] 2018-1-22 14:27

Sveiki, kaip aš suprantu tai skiriasi fotopopierius. Savo rašaliniam spausdintuvui pirkau iš šios svetainės: https://www.argbaltic.lt/popierius/fotopopierius.html/ Manau, kad kainos čia tikrai geros, tai tikrai rekomenduoju. O jeigu ką, visada galite tiesiogiai susisiekti su pardavėjais, jie maloniai pataria ir parekomenduoja geriausią variantą :thumbup:
keliauninkemilda
Pradedantysis
**

Žinutės: 2
Priregistravo: 2018-6-28
Vietovė: Elektrėnai
Narys neprisijungęs

[*] 2018-7-16 14:26

Pati esu išbandžiusi abu, ryškus skirtumas pasimato tik pridėjus dvi nuotraukas šalia viena kitos, tad siūlau asmeniškai pažiūrėti ir pasidomėti, nes visų nuomonė labai skirtinga. Dažniau renkuosi blizgančias dėl estetinio vaizdo, kuris man patrauklesnis. O daugiau apie fotografiją gali pasidomėti http://www.manopomegiai.lt/category/fotografija/, radau labai naudingų straipsnių apie tokio tipo temas

Į viršų

Sukūrė The XMB Group © 2001-2008