Į apačią

Versija spausdinimui | Prenumeruoti | Pridėti prie mėgstamiausių  
Autorius: Antraštė: Blizgesys ar matinis, -stai kur klausimas didysis ;)
pauliustechno
Pradedantysis
**

Žinutės: 5
Priregistravo: 2008-9-21
Vietovė: Kaunas
Narys neprisijungęs

question.gif 2009-12-2 00:04
Blizgesys ar matinis, -stai kur klausimas didysis ;)

Labadiena. Ot idomu butu suzinoti kuo realiai skiriasi tas matinis ir blizgantis fotopopieriai? ir koki, kada kokiu atveju geriau pasirinkti :?)

Na bet pirma karta gyvenime uzsisakiau fabrike ir tokio ir kitokio blizgesio-neblizgesio nuotrauku, tai bus idomu pamatyt kuo tai skiriasi ;)

Bet siaip idomu suzinoti kitu nuomone kam kas labiau patinka: kai blizga ar kai neblizga :?)
Rodyti nario anketą Aplankyti nario asmeninį puslapį Rodyti visas šio nario žinutes
Dalila
Pradedantysis
**

Priregistravo: 2009-11-29
Vietovė: Vilnius
Narys neprisijungęs

Nuotaika: :)

[*] 2009-12-2 00:27

Man patinka, kai blizga.
Neblizgantis maziau nusiciupineja, nelieka pirstu zymiu, truputi grubletos, sako kad spalvos maziau blunka...
O blizgancios man atrodo ryskesness ir vientisesnes...
Rodyti nario anketą Aplankyti nario asmeninį puslapį Rodyti visas šio nario žinutes
Niki
Pradedantysis
**

Žinutės: 16
Vietovė: Panevėžio raj.
Narys neprisijungęs

[*] 2009-12-2 12:31

O man praktiškesnės matinės - iš tikrųjų mažiau apsičiupinėja ir atspindžių mažiau vartant albumą ar žiūrint nuotraukas.
mindaugas81
Jaunasis narys

Žinutės: 217
Priregistravo: 2009-9-4
Vietovė: Panevėžys
Narys neprisijungęs

Nuotaika: kai visada

[*] 2009-12-2 13:09

pasidaryti reikia viena tokia kita tokia tos pacios nuotraukos ir palyginti kuri akiai mielesne ir viskas bus aisku :)
GintautasDraksas
Fotografas

Žinutės: 2424
Priregistravo: 2008-6-25
Vietovė: Kauno r.
Narys neprisijungęs

Nuotaika: Gera

[*] 2009-12-2 17:43

Sveiki, jei aparatas šiaip sau (kokybė), geriau daryti blizgias, ryškumas kiek geresnis nuotraukoje, geriausiai blizgus tiks nedidelio formato nuotraukai, o matinis man geriau žiūrisi dideliuose formatuose. Nors čia kaip kam.

pauliustechno
Pradedantysis
**

Priregistravo: 2008-9-21
Vietovė: Kaunas
Narys neprisijungęs

[*] 2009-12-2 17:59

Vat ir as manau, kad matinis popierius geriau tinka didelems nuotraukoms, nes jei toki popieriu naudojant mazoje nuotraukoje turetu but teoriskai netenkama dalis vaizdo informacijos. Turbut ?! :spin:
Dalila
Pradedantysis
**

Vietovė: Vilnius
Narys neprisijungęs

Nuotaika: :)

[*] 2009-12-2 22:04

sutinku su "pauliustechno" matines geriau didesniu matmenu foto A4 ar pan, ireminta, tai geriau ziurisi, nesispigina sviesos atsmindzia.. :spin:

o del to minuso, kad blizgios foto nusiciupineja, tai manau cia ne minusas... :no: foto vieta albume... :punk:
sLaura
Pradedantysis
**

Žinutės: 2
Priregistravo: 2009-6-20
Vietovė: Kitas
Narys neprisijungęs

[*] 2010-2-25 10:02

Man matinės labiau patinka, jos tokios tikresnės. Ir pasikartosiu dėl blizgių - atspindžiai pats didžiausias minusas.
Dolina
Atvykėlis
*

Žinutės: 1
Priregistravo: 2017-5-25
Narys neprisijungęs

[*] 2017-5-25 09:17

O sakykit ar skiriasi fotopopierius lazeriniams spausdintuvams ir rašaliniams? Nes pas mane lazerinis ir nesuprantu kokį pirkti.

Į viršų

Sukūrė The XMB Group © 2001-2008