+370 604 01010
I-V 10:00-19:00, VI 10:00-15:00

Epiphan DVI2USB 3.0

Epiphan DVI2USB 3.0
Code: 07846KVG
Watch price To compare
799.99
Orderable productIn trade available
Pristatymas 5-19 d.d.
Liko 10 vnt.
Turite klausimų? +370 604 01010 Send request

Epiphan DVI2USB 3.0 description

Tikslus vaizdo įrašymo valdymas

„Epiphan's DVI2USB 3.0 ™“ yra didelio našumo USB vaizdo konvertavimo įrenginys, skirtas bet kokio vaizdo įrašymui iš bet kokio įrenginio, turinčio HDMI ™, DVI arba VGA išvesties prievadą. Tikslus vaizdo fiksavimo valdymas yra priežastis, kodėl daugelis AV profesionalų pasikliauja DVI2USB 3.0 norėdami užfiksuoti aukštos kokybės vaizdo ir garso įrašus. 

 

Patikimas našumas ir tvirta konstrukcija

Patikimas kritiškai svarbioms programoms su patikimais, pakartojamais našumu kiekvieną dieną. Šis USB įrašymo įrenginys yra beveik nesunaikinamas su ilgaamžiu aliuminio gaubtu ir sustiprintomis jungtimis. 

Fiksuokite iš HDMI, VGA arba DVI

Komplekte yra visi reikalingi kabeliai ir adapteriai darbui su fotoaparatais, vaizdo gavimo įranga ir kitais prietaisais su HDMI, DVI ir VGA išvesties prievadais. 

 

Platus skyros palaikymas

Fiksuokite įprastas ir pritaikytas skiriamąją gebą iki 1920 × 1200, 60 kadrų per sekundę greičiu. 

 

Veikia su YUV ir RGB spalvų erdve

Palaiko RGB 24 bitų spalvas ir suteikia jums visišką išvesties spalvų erdvės valdymą. 

Pažangios vaizdo transformavimo priemonės

Visiškas mastelio keitimo ir apkarpymo valdymas su galimybe veidrodinį vaizdą apversti arba pasukti vaizdo įrašą 90 ° žingsniais, kad būtų galima tiksliai užfiksuoti vaizdo įrašą tiksliu formatu, kurio jums reikia. 

Teksto perdanga ir laiko antspaudas

Pridėkite įmonės informaciją, prekės ženklą, diagnostiką ir laiko žymėjimą prie užfiksuoto vaizdo įrašo. Pasirinkite stilių, spalvas ir vietą, kur bus rodoma jūsų pasirinktinė perdangos informacija. 

Paprastas naudojimas

Nustatymas labai paprastas. „DVI2USB 3.0“ yra su visais reikalingais laidais ir adapteriais, kurie padės jums nedelsiant pradėti veikti. Atsisiųskite nemokamą „Epiphan Capture“ įrankį iš mūsų svetainės, kad galėtumėte iškart fotografuoti! 

 

 

„Windows“ ir „Linux“ programų palaikymas

Be nemokamo „Epiphan Capture“ įrankio, „DVI2USB 3.0“ veikia su keliomis trečiųjų šalių programomis, skirtomis „Windows“ ir „Linux“, įskaitant „Direct Show“ ir „Video4Linux“, taip pat su visomis programomis, naudojančiomis šiuos pagrindinius ryšio metodus, pvz., „Skype“, „GoTo Meeting“, „Adobe Flash Media Live Encoder“. , ir dar daugiau. 

Delivery time 5-19 days

Specification
Producer Epiphan
Delivery time 5-19 days
Product codes

07846KVG

Reviews

0 average rating (0 votes)

 0
 0
 0
 0
 0

Leave comment

Only registered users can rate.

User reviews (0)

There are no reviews. Be first!