+370 604 01010
I-V 09:00 - 18:00

Panasonic AW-RP150GJ

Panasonic
Panasonic AW-RP150GJ
Code: 09572KVG
Watch price To compare
6299.99
Orderable productIn trade available
Delivery 5-19 w.d.
Stock 10 pcs.
Have a question ? +370 604 01010 Send request

Panasonic AW-RP150GJ description

„Panasonic“ jutiklinio ekrano nuotolinio fotoaparato valdiklis leidžia valdyti iki 200 suderinamų „Panasonic“ PTZ kamerų per IP per perjungimo šakotuvą. Arba galite valdyti penkias kameras tiesioginiu RS-422 ryšiu. Valdiklyje yra mastelio keitimo / fokusavimo svirtis, esanti ant vairasvirtės slinkimo ir pakreipimo operacijoms, daug integruotų mygtukų ir papildomų valdiklių 7 colių jutikliniame ekrane. Jame taip pat yra SD kortelės lizdas, leidžiantis išsaugoti scenos failus, sistemos nustatymų failus ir kiti fotoaparato nustatymai, taip pat nustatymų kopijavimas į kitas kameras. Valdiklis gali būti maitinamas naudojant Power-over-Ethernet arba 12V, 4 kontaktų XLR maitinimo šaltinį, parduodamą atskirai.

Vieno operatoriaus kameros valdymas

Ant vairasvirtės pritvirtintas priartinimo / fokusavimo svirtis valdo stumdymo ir pakreipimo operacijas, kad būtų galima valdyti priartinimą ir fokusavimą bei intuityvų valdymą viena ranka. Integruotas 7 colių jutiklinis ekranas leidžia lengvai ir greitai valdyti visas pagrindines fotoaparato funkcijas. IP ryšys per komutavimo šakotuvą gali būti naudojamas valdyti iki 200 nuotolinių kamerų. Nuosekliuoju ryšiu galima valdyti iki 5 nuotolinių kamerų.
 
k 

Palaikomos kameros

AW-UE150W/K
AW-HR140
AW-HE130W/K
AW-HN130W/K
AW-UE70W/K
AW-UN70W/K
AW-HE40 serija
AW-HN40HW/HK
AW-HE38HW/HK
AW-HN38HW/HK

Palieskite skydelio GUI

Jutiklinio skydelio GUI monitorius palaiko fotoaparato vaizdo rodymo fotografavimo metu, taip pat įvairias operacijas. Skydelyje yra tik dažnai naudojami mygtukai su meniu ir fotoaparato perjungimo operacijomis, indikatoriais ir kitomis funkcijomis, sujungtomis jutiklinio skydelio GUI.

Palieskite Focus

Palietus ekraną, židinys greitai sulygiuojamas su liečiama sritimi. Be to, ekranas "Focus in Red" padeda suderinti fokusavimą, kadrėdama sufokusuotą dalį raudonai.
 

Nustatymai nukopijuoti į kelias kameras

Scenos failus, sistemos nustatymų failus ir kitus fotoaparato nustatymus galima išsaugoti SD kortelėje. Tada šiuos nustatymus galima nukopijuoti į kelias kameras naudojant SD kortelę. Tai labai sumažina sąrankos vietoje laiką, kai fotografuojama renginiuose su daugybe kamerų.
 
 
k 

Sklandžiai apkarpyti vaizdai

Kai valdiklis naudojamas su AW-UE150W/K kamera, fotoaparato apkarpymo funkciją galima valdyti nuotoliniu būdu. Vaizdus, ​​išvedamus iš fotoaparato į monitorių, galima apkarpyti trijose skirtingose ​​vietose, rodomose spalvotais rėmeliais (geltona/žalia/rausvai raudona) ir tiksliai sureguliuoti vairasvirte žiūrint. Reikalingus vaizdus galima apkarpyti tiksliai ir paprastai.
 

Iš anksto nustatyta atmintis paprastam fotoaparato valdymui

Kameros kampo ir kitų nuotolinio fotoaparato nustatymų registracija leidžia lengvai atkurti nustatymus iš jutiklinio skydelio GUI monitoriaus. Palaikomi išankstiniai nustatymai apima panoramavimo ir pakreipimo padėtį, fokusavimo padėtį, baltos spalvos balanso nustatymus, apkarpymo padėties koordinates, priartinimo padėtį, objektyvo diafragmą (tik rankinę rainelę) ir stiprinimą.

Sekimo atmintis

Sekimo atminties funkcija įrašo seriją su nuotoline kamera atlikta operacijų. Vienai kamerai galima įsiminti iki 5 minučių 10 operacijų, tada tą trajektoriją galima atkurti. Palaikomi išankstiniai nustatymai apima panoramavimo ir pakreipimo padėtį, fokusavimo padėtį, baltos spalvos balanso nustatymus, priartinimo padėtį, objektyvo diafragmą (tik rankiniu būdu) ir stiprinimą.
 

Delivery time 5-19 w.d.

Panasonic
Specification
Producer Panasonic
Delivery time 5-19 w.d.
Product codes

09572KVG

Reviews

0 average rating (0 votes)

 0
 0
 0
 0
 0

Leave comment

Only registered users can rate.

User reviews (0)

There are no reviews. Be first!