Fotokursai dovanų

El.parduotuvė www.fotofabrikas.lt ir fotografijos mokykla fotokursai.lt toliau tęsia savo gerus darbus. Siekiame kartu edukuoti žmones, suteikti jiems žinias, bei parodyti didesnes galimybes. Norėdami įrodyti, jog mums rūpi puoselėti fotografijos mylėtojų bendruomenės gerovę, mums rūpi jūsų komfortiškas, darbo ar jūsų hobio procesas.

Tad norime jus pradžiuginti - nuo šiol visi perkatys fotoaparatą ar objektyvą mūsų el.parduotuvėje iki 2018 m. gruodžio 31 d. yra kviečiami į www.fotokursai.lt rengiamą fotografijos seminarą "Aš galiu fotografuoti geriau", kuris vyks 2019 m. sausio 17 d. Vilniuje ir 2019 m. sausio 18 d. Kaune. Siekiame, jog šio seminaro metu suprastumėte kaip veikia jūsų įsigyta fotokamera, kokias turite technines galimybes ir kaip, galite pagerinti savo fotografavimo įgūdžius.

Mėgstate fotografuoti, tačiau nesijaučiate turintis pakankamai žinių apie mėgstamą fotografijos žanrą? Nežinote, kokiu kampu fotografuoti, kad visi objektai atrodytų idealiai? O gal žiūrėdami draugų nuotraukas facebook nesuprantate, kodėl jos tokios gražios, o jūsiškės išsiliejusios, neryškios, per tamsios ar per šviesios? fotokursai.lt rengiami fotografijos mokymai padės Jums išspręsti šiuos kilusius klausimus.
Visas klaidas ištaisyti ir įgūdžius patobulinti padės šis informatyvus fotoseminaras, kurį veda fotografas, Artiom Ištuganov. Artiomas veda profesionalius fotokursus pradedantiems bei pažengusiems fotografams! Tad nepraleiskite progos patobulėti — išklausyti pradedantiems fotografams skirtą mokymo kursą nemokamai!

Kam skirtas šis seminaras:
Pradedantiems fotografams, turintiems fotoaparatus su rankiniais nustatymais. Taip pat visiems planuojantiems įsigyti fototechniką.

Seminaro tikslas:
Norint sukurti išliekamąją vertę turintį portretą ir įamžinti svarbų gyvenimo momentą ar sudominusį objektą, gero fotoaparato nepakanka — mūsų tikslas padėti jums sukaupti daugiau žinių, jog gebėtumėte jas tinkamai panaudoti ir rezultatas jus džiugintų labiau nei prieš tai.

Seminaro trukmė:
3 val. trukmės fotoseminaras, teorinė dalis ir asmeninė konsultacija.

Lektorius:
šio fotografijos seminaro lektorius Artiom Ištuganov, bei jo asistentai.

Ką išmoksite:
Būsite supažindinti su fotoaparato veikimo principais, valdymu ir nustatymų pasirinkimu. Sužinosite, ką reiškia tam tikri mygtukai ir pagrindinės funkcijos, kaip sąveikauja ISO, išlaikymas ir F. Pasipraktikuosite — išbandysite savo fotoaparato galimybes. Seminaro pabaigoje vyks individualios konsultacijos.

Ką jums reikia turėti:
Į seminarą atsinešti jūsų įsigytą fotoaparatą, bei priemones užrašams, jei jums to reikia.

Būtina išankstinė registracija info@fotokursai.lt arba 860979955. Registruojantis reikia pateikti jūsų pirktos fototechnikos pirkimo čekio numerį.

Beje, kiekvienas kursų dalyvis gaus kursų baigimo sertifikatą!

LAUKIAME JŪSŲ SUSITIKIME su fotokursai.lt komanda.