Nuotraukų gamyba

Nuotraukų užsakymas internetu 24h per parą. Kokybiškas visų formatų nuotraukų spausdinimas, dokumentinių nuotraukų gamyba, nestandartinių nuotraukų gamyba.

Nuotraukų gamybai naudojama aukščiausios kokybės chemija ir Kodak fotopopierius. Nuotraukų gamyba vyksta mūsų centriniame salone, visos nuotraukos yra gaminamos Lietuvoje (Klaipėdoje), o su įranga dirba patyrę specialistai ir savo darbo žinovai.

Nuotraukų gamyba internetu. KAINOS

Nuotraukų užsakymus nemokamai atsiimti galite mūsų salone Klaipėdoje, adresu Taikos pr. 17, taip pat visoje Lietuvoje LP Express - pristatymo kaina 2.99 € arba pasirinkti pristatymą į namus su DPD kurjeriu  - pristatymo kaina 2.99 €

Standartiniai nuotraukų formatai

Standartiniai nuotraukų formatai, kuriuos spausdiname: 10x15 cm, 13x18 cm, 15x21 cm, 20x30 cm, 30x45 cm

Nuotraukos formatas pikseliais Maksimalus galimos kokybiškai pagaminti nuotraukos formatas
787 x 1181 pix 10 x 15cm
1024 x 1417 pix 13 x 18cm
1181 x 1654 pix 15 x 21cm
1575 x 2362 pix 20 x 30cm
2362 x 3543 pix 30 x 45 cm

Nestandartinis nuotraukų formatas

Nestandartinio formato nuotraukas galima užsakyti internetu arba atvykus į mūsų salonus Vilniuje ir Kaune. Galimas nestandartinių nuotraukų formatas iki 160cm pločio ir neribojamo ilgio.

Nuotraukų gamybos popierius

Standartinės nuotraukas spausdinamos ant dviejų rūšių fotopopieriaus, STANDART ir PREMIUM kokybės. STANDART kokybės nuotraukos spausdinamos ant KODAK Edge plus fotopopieriaus, o PREMIUM kokybės nuotraukos spausdinamos ant KODAK Endura Premier fotopopieriaus. Nestandartinio formato nuotraukos spausdinamos ant 270g kreidinio fotopopieriaus.

  • KODAK EDGE plus (STANDART kokybė) -  populiariausias spalvotas normalaus kontrasto, vidutinio spalvinio intensyvumo fotopopierius.
  • KODAK Endura Premier (PREMIUM kokybė) padidinto kontrasto ir padidinto spalvinio intensyvumo profesinis fotopopierius

Užsakant nuotraukas dar galite pasirinkti dviejų rūšių popieriaus paviršių - blizgų arba matinį. Blizgus paviršius yra ryškesnis, tačiau ant matinio ne taip matysis pirštų anspaudai, įbrėžimai, jei nuotraukos nebus apsaugotos nuo išorinio poveikio.

Nuotraukų kadravimas

Užsakant nuotraukas internetu ar mūsų salonuose galite pasirinkti spausdinimo tipą - kadruota nuotrauka arba pilnas kadras.

Kadruota nuotraukų spauda - turimos nuotraukos dydis bus pakeičiamas taip, kad tiktų pasirinktam formatui ir atspausdinus neliktų baltų kraštų.
Pilnas kadras - nuotraukos dydis nekeičiamas, o atsiradus formato neatitikimams atspausdintoje nuotraukoje paliekami balti kraštai.

 Kadruota - nuotraukos kadras bus priderinamas gamybai taip, kad neliktų baltų kraštų.

 Pilnas kadras - nuotrauka bus gaminama nekeičiant kadravimo - gali likti balti kraštai.

Kilus klausimams visada drąsiai galite skambinti 8 800 71010 arba rašyti prekyba@fotofabrikas.lt