Sesetas.lt

  Sesetas.lt – tai viena kokybiškiausių internetinių parduotuvių Lietuvos rinkoje.
  Pripažinimą sulaukusios internetinės parduotuvės Fotofabrikas.lt pagrindu sukurtas

  Sesetas.lt Jums pasirengęs suteikti kokybiškas paslaugas bei vis platėjantį asortimentą jau šiandien. Tai mobilieji telefonai, kompiuterijos, verslo knygos, nešiojami kompiuteriai ir jų priedai, fotoapatatai, vaizdo kameros bei kitos elektronikos, verslo, laisvalaikio prekės.

  Kodėl Sesetas.lt?

  Pirmiausia, duomenys internetinėje parduotuvėje pateikiami realiuoju laiku, atnaujinami visą parą. Tai reiškia, kad Jūsų visada laukia patrauklios kainos, joms negalioja pasenimo veiksniai. Antra, Jūsų laukia specialūs savaitės pasiūlymai, įvairios akcijos. O tai taip pat leis įsigyti populiarius produktus už geriausią kainą.

  Kodėl dar rinktis sesetas.lt?

  Jums nebereikės stovėti eilių, važiuoti į kitą miestą, rūpintis prekės pristatymu, derintis prie parduotuvių darbo laiko. Visa tai galite padaryti bet kuriuo paros metu internete Sesetas.lt puslapyje. Neturite elektroninių paslaugų teikimo sutarties banke ir negalite padaryti pavedimo? Tai ne problema. Be pavedimo galimybės ar atsiskaitymo kortele siūlome ir apmokėjimą grynaisiais pinigais tik gavus prekę. Jei negalite sau leisti įsigyti prekę iškart, galite išsirinkus prekę užpildyti lizingo formą ir sutartis bus atgabenta tiesiai į Jūsų namus. Įdiegtos specialios priemonės garantuoja saugų pinigų pervedimą bei konfidencialumą.

  Vis platėjantis asortimentas leis išsirinkti prekę, geriausiai atitinkančią Jūsų poreikius. Prie produkcijos rasite alternatyvias prekes, kurios yra panašiausios į Jums patinkančią prekę, atsižvelgiant į tam tikrus kriterijus. Taip pat pateikiamos ir susijusios prekės. Pavyzdžiui, renkatės nešiojamą kompiuterį, Jums bus pasiūlytas krepšys kompiuteriui, programinė įranga ir kiti priedai, tinkantys šiai prekei. Be to įdiegta išplėsta paieška, leisianti išsirinkti produktą pagal specifinius tik tai prekei tinkančius kriterijus . Turite kelias alternatyvas, bet nenorite prekių specifikacijų kopijuoti į vieną erdvę - ne bėda – speciali prekių palyginimo sistema itin paprastai ir patogiai leis išvysti kelių prekių charakteristikas viename interneto naršyklės lange.

  Nežinote, kokį produktą pasirinkti, kokios jo pristatymo galimybės, kainos, to nerandate mūsų pagalbos skiltyje - skambinkite nemokamu telefonu arba rašykite elektroninį laišką ir su Jumis susisieks mūsų vadybininkai.


  Dėkojame, kad renkatės Sesetas.lt

  UAB "Fotofabrikas" kolektyvas