+370 604 01010
I-V 09:00 - 18:00

Priežiūra ir remontas

vladimirovic2010-04-29
Laba diena! as pirkau pas Jus nesenei vaizdo kamera DCR SX34E. Ir nera nei lietuvisko, nei rusisko meniu, tik kitos kalbos. Ar galima kaip nors padaryti, kad butu rusiskas arba lietuviskas meniu? (imantuot, ar dar ka nors). Jei taip, tai kur tai galima padaryti?
Linas Miknius atsakė2010-04-29 00:00:00
Net neįsivaizduoju. Pabandykite nueiti į vieną kitą garantinio aptarnavimo centrą ir ten pasiteirauti, bet kažkaip abejoju, kad pigiai būtų galima tai padarytį. Manau, kad greičiau, paprasčiau ir pigiau būtų išmokti kelis angliškus, dažniausiai naudojamus terminus, nes jei ir įdiegsite lietuvišką menių, tai pusė terminų bus vis tiek nesuprantami.

Užduoti klausimą