• prekė nepasirinkta
  • prekė nepasirinkta
  • prekė nepasirinkta

Sveikata ir grožis

Plaukų džiovintuvai, tiesintuvai ir plaukų formavimo prietaisai

(Rezultatų: 115)

Puslapis 1 iš 5(Rezultatų: 115)
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. ...
  5. 5
  6. »

Plaukų džiovinimas yra neatsiejama moters grožio procedūros dalis, todėl visuomet pravartu namuose turėti kokybišką plaukų džiovintuvą ar kitą plaukų ir šukuosenos formavimo prietaisą, pvz. plaukų tiesintuvą. 

Kaip taisyklingai džiovinti plaukus? Pradėkite džiovinti nuo šaknų iki galiukų. Laikykite džiovintuvą maždaug 10 centimetrų atstumu nuo galvos odos. Taip plaukai ir galvos oda bus apsaugoti nuo pažeidimų ar nudegimų. Niekada nelaikykite džiovintuvo taip, kad jis pūstų plaukus į viršų, priešingai, džiovinkite juos į apačią nukreiptu džiovintuvu. Jokiu būdu nedžiovinkite vienos sruogos labai ilgai, nes greitai galite pažeisti plaukų struktūrą ar net juos nudeginti. Nesistenkite plaukų visiškai išdžiovinti. Jei galvos oda bus šiek tiek drėgna, plaukai ilgiau bus aprūpinti drėgme ir atrodys sveikesni. Jei norite, kad plaukai spindėtų – baikite džiovinti šalto oro srove.

Pas mus galite įsigyti įvairiausių ir kiekvienam pagal poreikius atitinkančius plaukų džiovintuvus, plauktų tiesintuvus ar kitus plaukų formavimo prietaisus. Patrauklios kainos bei didelis pasirinkimas pasaulyje gerai žinomų ir pripažintų gamintojų produktai: Braun, PHILIPS, Rowenta, Grundig, Remington, Bosch, Unold, Bomann, Panasonic.