Statusas prekyboje

Gamintojas

Kaina

  • prekė nepasirinkta
  • prekė nepasirinkta
  • prekė nepasirinkta

Nešiojami kompiuteriai

Lenovo

(Rezultatų: 1)
Lenovo ThinkPad „Edge“ - klasės kompiuteriai yra pritaikyti naudoti tiek namuose, tiek smulkiam verslui pagal poreikius.  Naujausiuose modeliuose atnaujinta klaviatūra, kuri tapo dar patogesnė, aiškiau matosi klavišai bei galima greičiau spausdinti tekstus.
Atnaujinta „Lenovo Essential“ serija skirta mažoms įmonėms (VSB) ir namų vartotojams. Ši serija idealiai tinka įmonėms, nes jų darbuotojai dažniausiai renkasi tokį kompiuterį, kuris turėtų ir namų vartotojams skirtus privalumus, ir būtų patikimas verslo įrankis.
„Lenovo ThinkPad T“ serijos nešiojamasis kompiuteris – tvirtas kaip uola. Siekiant pagerinti integruotos antenos darbą pirmą kartą toks pat magnio lydinys buvo panaudotas ir apjuosiant LCD ekraną. Šių kompiuterių kietojo disko neįveiks net smūgis. „ThinkPad T“ serijoje įdiegta „Active Protection System“ technologija sukurta taip, kad smūgio atveju kompiuterio kietojo disko darbas yra sustabdomas, o nuskaitymo galvutė atitraukiama. Serija pasižymi ne tik fiziniu, bet ir programiniu saugumu. Integruotas „ThinkVantage“ technologinis sprendimas „Rescue and Recovery™“ vienu mygtuko paspaudimu diagnozuoja gedimus, suteikia pagalbą ir apsaugo sistemą nuo virusų ir sisteminių gedimų. Kompiuteryje integruota pirštų antpaudų skaitymo sistema, „Trusted Platform“ modulio mikroschemos ir „Client Security Solution“ programinė įranga – visa tai užtikrina kompiuterio duomenų saugumą.
„Lenovo" sukūrė „ThinkPad W“ serijos kompiuterius daug dirbantiems su grafika: fotografams, dizaineriams, projektuotojams ir mokslininkams. Ekranas turi 72 proc. platesnę spalvų gamą, dėl kurios spalvų intensyvumas yra perpus geresnis.Kompiuteryje yra integruota pirmoji rinkoje pasirenkama skaitmenizavimo planšetė. ThinkPad W multimedijos galimybės – pritaikomos įvairiausiems poreikiams. 

Puslapis 1 iš 1(Rezultatų: 1)
  1. 1