Prekės tipas

Statusas prekyboje

Kaina

  • prekė nepasirinkta
  • prekė nepasirinkta
  • prekė nepasirinkta

Grotuvai, diktofonai

Mikrofonai

(Rezultatų: 4)
Puslapis 1 iš 1(Rezultatų: 4)
  1. 1
Renkantis mikrofoną, reikėtų nuspręsti: kam naudosite mikrofoną, koks turėtų būti jo tipas (dinaminis ar kondesatorinis), belaidis ar ne.  Taigi, svarbiausi mikrofonų parametrai yra: jautrumas, dažnių diapazonas ir dažninės charakteristikos netolygumas tame diapazone, bei kryptingumo charakteristika.
Jautrumas - tai mikrofono įtampos, kai apkrova vardinė, ir garso slėgio, veikiančio mikrofono jautrųjį elementą, santykis; matuojamas voltais (arba milivoltais). Nuo mikrofono jautrumo priklauso, kaip gerai ir kiek jis atkurs girdimo garso.
Dažnių diapozonas -  išreiškia mikrofono jautrumo priklausomybę nuo garso dažnio mikrofono akustinėje (vadinamojoje darbo) ašyje. Dažninės charakteristikos netolygumas apibūdinamas didžiausio ir mažiausio jautrumo santykiu vardiniame dažnių diapazone ir matuojamas decibelais. Kiekvienas mikrofonas yra unikalus, o dažnių charakteristika yra unikalumo sudedamoji dalis. Dažnių charakteristikos nustato mikrofono bazinį garsą (skambesį). Tai yra nustatoma pagal garso diapazoną (nuo žemiausių iki aukščiausių dažnių), kurį mikrofonas gali atvaizduoti bei kaip garsas keičiasi skirtingais dažniais.
Kryptingumo charakteristika - dar vadinama kryptingumo diagrama yra jautrumo, esant tam tikram dažniui, priklausomybė (polinėje koordinačių sistemoje) nuo kampo tarp mikrofono akustinės (darbo) ašies ir pasiekiančio mikrofoną garso krypties. Ši charakteristika priklauso nuo mikrofono garso ėmiklio konstrukcijos.