Prekės tipas

Statusas prekyboje

Gamintojas

Įstrižainė, cm

  • prekė nepasirinkta
  • prekė nepasirinkta
  • prekė nepasirinkta

LED televizoriai

Samsung

(Rezultatų: 56)
Puslapis 1 iš 3(Rezultatų: 56)
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. »

"SAMSUNG" LED TV asortimento apžvalga8 serijos
„Samsung LED TV“ televizorius šiuo metu yra pažangiausias televizorius. Dėl tokių puikių funkcijų kaip „Smart Interaction“ jūs galite būti tikri, kad neturėsite nė akimirkos kada nuobodžiauti. „Samsung“ išmanusis televizorius patrauks jus nereikalaujančia pastangų, ateities pramogų patirtimi. Kad dar labiau mėgautumėtės šia funkcija, jūs turite aukščiausios kokybės vaizdą su stulbinančiu ekranu ir spalvomis, kurie žiūrėjimo patirtį padarys vertą jūsų laiko.

7 serijos „Samsung LED TV“ televizorius, sukurtas naudojant naujausias technologijas, paprastą vaizdą paverčia įspūdingu. Šiame išmaniajame televizoriuje veikianti funkcija „Smart Interaction“ 2,0 pagerina televizoriaus valdymą ir užtikrina geresnes pramogas. Pažangusis 7 serijos šviesos diodų televizorius atkuria dar kokybiškesnį vaizdą. Tokios funkcijos kaip „Intelligent Viewing“ automatiškai optimizuoja vaizdo kokybę priklausomai nuo jo rūšies ir (arba) šaltinio, kad kiekviena scena būtų aiški, ryški ir kuo tikroviškesnė.

6 serijos „Samsung LED TV“ televizorius - tai malonesnė žiūrėjimo patirtis ir gražesnė aplinka. Šios klasės televizoriai sukurti mėgautis daugiau nei vaizdu. „One Design“ suteikia televizoriui puikios aukščiausios kokybės išvaizdos, pagyvinančios jūsų namų interjerą. Dabar televizoriaus korpusas plonesnis, kad per jį rodomas vaizdas būtų malonesnis ir patrauklesnis. Tai televizorius, kuris puikiai prisitaiko prie aplinkos ir leidžia jums netrukdomiems pasinerti į pramogas. Mėgaukitės „One Design“, kuris kiekvienam įtiks pačiais įvairiausiais būdais.

5 serijos „Samsung LED TV“ televizorius skirtas ieškantiems aukščiausios klasės televizoriaus, kuris būtų ne tik stilingas, bet ir praktiškas, pranešame: jūsų paieškos baigtos! Geriausiai įmanomai „Full HD“ vaizdo kokybei pasiekti televizoriuje įdiegta technologija „Clear Motion Rate 100 Hz“, unikalusis „HyperReal“ variklis ir „Wide Color Enhancer Plus“. Kaip ir kiti aukštos klasės modeliai, „Full HD“ raiškos 5 serijos televizoriai yra komplektuojami su standartinėmis moderniomis funkcijomis, pvz., „Samsung“ technologijomis „Anynet“, filmų įvadu „ConnectShare™“, HDMI prievadu ir sistema „SRS Theater Sound“, užtikrinančia visapusiškus pramogų potyrius.

4 serijos „Samsung LED TV“ televizorius - tai pramogos, pritaikytos Jums. Vartai į visiškai naują pramogų pasaulį. Dviejų branduolių procesorius lengvai atlieka kelias užduotis vienu metu. Mėgaukitės sporto transliacijomis.