Prekės tipas

Statusas prekyboje

Gamintojas

Įstrižainė, cm

  • prekė nepasirinkta
  • prekė nepasirinkta
  • prekė nepasirinkta

LED televizoriai

Sony

(Rezultatų: 21)
Puslapis 1 iš 1(Rezultatų: 21)
  1. 1

"SONY" LED TV asortimento apžvalga
 
Perženkite tradicines televizijos ribas ir perkelkite žiūrėjimą į kitą lygmenį. Mūsų tikslas buvo sukurti užburiančius vaizdus, kokių dar niekada nematėte ekrane: ryškus, realistiškas 2D ir 3D vaizdas, ryšio galimybės ir aiškus garsas įtrauks jus, kad ir ką žiūrėtumėte.4K „Ultra HD“ televizoriai: milžiniškas vaizdo kokybės šuolis


Kada paskutinį kartą matėte ką nors tokio, nuo ko negalėjote atitraukti akių? Kad patirtumėte tai, ko dar niekada nematėte, mėgaukitės 4K „Ultra HD“ televizoriaus detalumu. Su 3840 x 2160 raiška (tai 8 milijonai pikselių) 4K „Ultra HD“ siūlo keturis kartus detalesnį vaizdą nei „Full HD“. O 4K „X-Reality PRO“ technologija viską, ką žiūrite, net „Blu-ray Disc™“ arba HD TV, konvertuos į aukštesnę, artimą 4K raišką.

Mėgaukitės smulkiausiomis detalėmis

Vaizdo kokybė, kurią reikia pamatyti, kad patikėtum. Su 3840 x 2160 ekrano skiriamąja geba (tai 8 milijonai pikselių) 4K technologija siūlo keturis kartus detalesnį vaizdą nei „Full HD“. Paleiskite filmą, kurį matėte šimtus kartų, ir pamatysite tai, ko nematėte anksčiau – nuo atskirų tolimo medžio lapų iki ašaros lašo pagrindinės veikėjos akyje.

Išplėskite vaizdo kokybės ribas

Pažvelkite į ekraną – tai naujas realybės pojūtis, kurio nebuvo anksčiau. Nuo interneto vaizdo įrašų iki „Blu-ray“ filmų – kad ir ką žiūrėtumėte, 4K „X-Reality Pro“ procesorius pagerins ir paryškins kiekvieną vaizdą ir priartins jį prie 4K vaizdo kokybės, taip sukuriamas aiškumas ir detalumas, viršijantis „Full HD“.


Išmanieji televizoriai: geriausios pramogos tinkle


Norite gauti daugiau iš savo televizoriaus? Prijunkite išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį, kad galėtumėte dar laisviau mėgautis vaizdo įrašais, nuotraukomis, programomis ir žaidimais. Su „One Touch Mirroring“*, „TV SideView“ ir „Sony Entertainment Network“ jūsų televizorius gali daugiau nei manote.

Viską verta žiūrėti dideliame ekrane

Perženkite tai, kas prieš jus, perkelkite savo patirtį toliau vienu palietimu. Nėra jokių painių nustatymų – paprasčiausiai pastatykite savo išmanųjį telefoną su „NFC One-Touch“ priešais komplekte esantį „One-Touch“ nuotolinio valdymo pultą, kad galėtumėte matyti savo mėgstamas nuotraukas, vaizdo įrašus, muziką ir žaidimus dideliame televizoriaus ekrane.*

Atraskite daugiau žiūrėdami

Jums patinka tai, ką matote? Sužinokite daugiau apie tai, ką žiūrite, naudodamiesi „TV SideView“. Nuo aktorių sąrašo iki informacijos apie serialą, naudodamiesi išmaniuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu sužinokite daugiau apie mėgstamas televizijos laidas. Be to, galite pateikti savo informaciją, pasidalyti mintimis apie mėgstamas laidas ir artimai bendrauti su draugais.

Palaiko jūsų ryšį su visu pasauliu

Kad ir ko ieškotumėte, greičiausiai rasite „Sony Entertainment Network“ svetainėje. Atraskite filmus, dainas arba mėgstamas televizijos laidas savo išmaniajame televizoriuje. Arba paprasčiausiai naršykite internete – visa tai jūsų rankose.

Viskas sujungiama į darnią visumą

Kai išbandysite belaidį ryšį, niekada nebenorėsite grįžti atgal. Su integruotu „Wi-Fi®“ nėra jokių laidų ar painiavos. Būsite nuolat prisijungę prie „Blu-ray Disc™“ leistuvo, nešiojamojo, stalinio kompiuterio, išmaniojo telefono, „Hi-Fi“ – prie visko, ko norite, todėl galėsite lengvai pasiekti visus vaizdo įrašus, muziką, nuotraukas ir dar daugiau, ką esate sukaupę per daugelį metų.


3D televizoriai: geriausi žiūrėjimo įspūdžiai


Mėgaukitės tokiu realistišku 3D vaizdu, kokį net norisi paliesti. Ryškus, tikroviškas gylio įspūdis įtrauks jus į patį mėgstamo filmo veiksmo centrą. Užmiršite, kad sėdite savo svetainėje.

Įtraukiantis, tikroviškas 3D vaizdas

Jeigu manote, kad 3D vaizdas kino teatre geras, palaukite, kol pamatysite mūsų aktyviosios 3D technologijos televizorius. Akiniai su aktyviuoju 3D sinchronizavimu perteikia atskirus „Full HD“ vaizdus kiekvienai akiai. Tuo tarpu pasyvioji 3D technologija perteikia aiškų, detalų 3D vaizdą per lengvai dėvimus akinius. Išbandykite juos žiūrėdami siaubo filmą – pamačius tokį tikrovišką vaizdą, gali tekti slėptis už pagalvės.

Spalvos, kurių ekrane niekada nematėte

Nuo aistringos raudonos iki džiaugsmingos geltonos spalvos – spalvos prisipildo emocijų „Triluminos“ ekrane. Jis perteikia tikroviškas spalvas su natūraliais atspalviais, tiksliai tokias, kokias matote realiame pasaulyje.

Tikroviškas 3D su visomis detalėmis

„X-Reality Pro“ suteikia vaizdui gyvybingumo su natūraliai pagerintomis detalėmis, kad ir ką žiūrėtumėte, ar tai būtų 2D laida, ar 3D veiksmo filmas. Analizuojamas kiekvienas signalo elementas – taip jūsų matomas vaizdas tampa ryškesnis ir tikroviškesnis.


LED televizoriai: geriausi visur tinkantys televizoriai

Žiūrėkite didelio kontrastingumo, puikių spalvų ir atspalvių vaizdą. Mūsų „Full HD“ LED televizoriai perteikia tikroviškas detales, kurios tikrai kelia susižavėjimą.

Mėgaukitės ryškesniu, aiškesniu, geresniu vaizdu

Jeigu norite pamatyti, kaip atgyja jūsų laida arba filmas, „X-Reality Pro“ perteiks ryškesnes ir natūralesnes detales. Kad ir ką žiūrėtumėte, ši technologija priartins vaizdą prie HD, net interneto vaizdo įrašus. Pažiūrėkite, kaip vaizdas ekrane buvo pagerintas papildoma tekstūra. O „Motionflow XR“ greitai judančiam veiksmui suteiks sklandumo, kad vaizdas ekrane būtų tikroviškas.

Iš minios išsiskiriantis televizorius

Įkvėptas natūralių kristalo formų, elegantiškas kvarco dizainas suderina glotnius paviršius ir aštrias stiklo briaunas su šlifuotu aliuminiu. O „Intelligent Core“ skleidžia švelnią šviesą ir keičia spalvas, atsižvelgiant į tai, ką žiūrite.

Suteikite visiems filmams galingesnių žemųjų dažnių

Pajuskite liūto riaumojimą ar viršgarsinio reaktyvinio lėktuvo garsą. Mėgaukitės puikiu garsu, galingai sklindančiu iš kompaktiško „Bass Reflex“ dėžės formos garsiakalbio. Natūralūs žemieji dažniai ir sumažinti iškraipymai – tai toks garsas, kuris privers jus suvirpėti.

Prisijunkite ir mėgaukitės didesniu pramogų pasirinkimu

Jums patinka tai, ką matote? Sužinokite daugiau apie tai, ką žiūrite, naudodami „TV SideView“. Naudodamiesi išmaniuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu sužinokite aktorių sąrašą ir informaciją apie filmą. Naršykite ir atraskite daugiau turinio – nuo televizijos laidų ir interneto vaizdo įrašų iki programų ir svetainių. Tada praneškite apie tai, ką radote, savo draugams.

Tačiau čia nesustokite – pasinaudodami „Sony Entertainment Network“ rasite tūkstančius filmų, televizijos laidų HD ir 3D formatu bei milijonus dainų. Čia galite daug ką atrasti.