Prekės tipas

Statusas prekyboje

Gamintojas

Įstrižainė, cm

  • prekė nepasirinkta
  • prekė nepasirinkta
  • prekė nepasirinkta

LED televizoriai

LG

(Rezultatų: 32)
Puslapis 1 iš 2(Rezultatų: 32)
  1. 1
  2. 2
  3. »


"LG" LED TV asortimento apžvalga


Išsirinkite tinkamiausią plokščiaekranį televizorių: LED, „Smart TV“, 3D arba 2D. Mūsų svetainėje nesunkiai rasite bet kokiai patalpai tinkamą HD televizorių. Štai keletas LG HD ploklščiaekranių televizorių ypatumų:

Ekrano dydis: nuo 22 colių virtuvei tinkamo varianto iki 60 colių plokščiaekranio televizoriaus, kurį patogu žiūrėti svetainėje. Peržvelkite visus LG televozorius ir išsirinkite savo butui optimalaus dydžio modelį.

3D: žiūrėdami LG HD televizorius, kuriuose veikia 3D technologija, pasijusite taip, tarsi sėdėtumėte ne namuose, o kino teatre.

„Smart TV“: neribota prieiga prie įvairiausių pramogų. Per šiuos plokščiaekranius HD televizorius galima prisijungti prie interneto ir vienoje vietoje rinktis pramogas bei laisvalaikio užsiėmimus.

LED televizoriai

Tik LG siūlo LED televizorių, kuriam už išskirtinę vaizdo kokybę sutektas THX® sertifikatas. LG pritaikyta LED foninio apšvietimo technologija užtikrina neįtikėtiną spalvų ryškumą, tamsių vaizdo vietų sodrumą ir nepriekaištingą kontrastą.

LG LED televizoriai perteikia neįtikėtinai ryškius, aiškius ir kontrastingus vaizdus; štai keletas šių plokščiaekranių televizorių ypatumų:

Stilingas dizainas: dėl naujosios LED televizorių foninio apšvietimo technologijos pavyko sukurti labai plono korpuso modelius. Televizoriai yra vos colio plonumo, todėl juos patogu kabinti ant sienos. Be to, daugelio LG LED televizorių ekranas užima visą korpuso plotį – nuo vieno krašto iki kito.

„Smart TV“: kai kuriuose LED televizoriuose veikia LG „Smart TV“ funkcija, teikianti neribotą prieigą prie įvairaus turinio: begalės filmų, tinkinamų programėlių, vaizdo įrašų ir pamėgtų žiniatinklio svetainių. Visas turinys pasiekiamas per visiškai nesudėtingą sąsają.

Belaidis ryšys: LG LED televizoriuose veikia papildoma belaidžio ryšio funkcija, todėl televizoriaus nereikės prijungti laidais – kabinkite LED televizorių, kur tik norite.

3D formato turinys: LED televizoriai puikiai atkuria 3D formato turinį ir perteikia nepriekaištingos kokybės vaizdą. Nustebsite, kokios ryškios gali būti spalvos ir kokios sodrios tamsios vaizdo sritys.

„Wi-Fi®“ ryšys: prisijunkite prie „Wi-Fi“ tinklo naudodami USB adapterį (įsigyjamas atskirai) ir transliuokite begalę filmų ir vaizdo įrašų per LG LED televizorių.

„TruMotion“ 480 Hz technologija: su malonumu stebėkite sporto varžybas, žaiskite žaidimus ir žiūrėkite filmus LED televizoriaus, kuriame veikia „TruMotion“ technologija, ekrane. Vaizdas beveik nesuliejamas, kontūrai išlieka ryškūs, kad ir kaip greitai judėtų objektai.


3D televizoriai


Norite, kad 3D vaizdas įtrauktų taip, kaip kino teatre? Norite užsidėję akinius patirti 3D efektų ir stebėti užburiančius vaizdus? Įsigiję LG 3D televizorių žiūrėdami filmus namie jausitės tarsi kino salėje. Atraskite LG 3D televizorius – tai žingsnis į visiškai naują pramogų namuose pasaulį.

LG užtikrina nepriekaištingą vaizdo kokybę ir stulbinančius 3D efektus, todėl tikrai nenusivilsite 3D LED televizoriumi, kuriame pritaikyta LG „Film Patterned Retarder“ (FPR) technologija. Štai keletas LG 3D televizorių ypatumų:

2D konvertavimas į 3D: 2D formato kino klasiką, sporto varžybas ir pamėgtas televizijos programas žiūrėkite 3D formatu, nes LG 3D televizoriuose veikia 2D konvertavimo į 3D funkcija.

„TruSlim“ konstrukcijos rėmelis: 3D televizorių rėmelis yra mažiau nei colio pločio – tai „TruSlim“ konstrukcija, dėl kurios visas dėmesys bus nukreiptas į ekraną ir neblaškomas plataus išorinio rėmo.

Platus apžvalgos kampas: vaizdas 3D televizoriaus ekrane beveik nesiskirai žiūrint iš bet kurio taško. Dėl plataus apžvalgos kampo tikrai galėsite džiaugtis kiekvienu vaizdo niuansu, kad ir kur sėdėtumėte.

3D akiniai: įtaisykite visai šeimai LG siūlomus šviesos neatspindinčius 3D akinius. Jie yra lengvi ir nebrangūs, o prie kai kurių 3D formato neatkuriančių LG televizorių pridedami net keli akiniai, kad jų užtektų visiems šeimos nariams.

„TruMotion™“: nuo suliejimo apsauganti technologija garantuoja greito veiksmo turinio kokybę, todėl galėsite patogiai stebėti sporto varžybas ir žiūrėti veiksmo filmus.

Išmanusis jutiklis: LG 3D televizoriai, kuriuose įtaisytas išmanusis jutiklis, vaizdą automatiškai pritaiko prie patalpos apšvietimo.


Smart TV televizoriai

Smart TV televizoriai. „Smart TV" televizoriais galima prisijungti prie interneto ir visiškai paprastai pasiekti įvairų pramogoms skirtą turinį. Žiūrėkite filmus, televizijos programas, vaizdo įrašus, žaiskite žaidimus, gaukite programėlių, nes LG televizoriai su interneto ryšiu – tai puikus pasirinkimas kiekvienam šeimos nariui.

Štai keletas LG „Smart TV“ televizorių, kuriuose veikia interneto ryšys, ypatumų:

Vaizdo įrašų srautinis perdavimas: LG „Smart TV“ televizoriais be vargo atsisiųsite vaizdo įrašų iš „YouTube“, „Netflix“ ir kitų tarnybų.

Bendruomenės tinklas: siųskite „Twitter“ žinutes, atnaujinkite savo būseną arba redaguokite profilį, nes „Smart TV“ televizoriumi, kuris prijungtas prie interneto, visiškai paprasta susisiekti su šeima ir draugais per populiariausius bendruomenės tinklus.

Programėlės: kaip ir naudodami išmaniuosius telefonus, galėsite gauti LG „Smart TV“ skirtų programėlių. Perskaityti orų prognozę, peržvelgti naujienas, patikrinti rezultatus ir žaisti žaidimus galima tiesiog „Smart TV“ televizoriaus ekrane. LG siūlo įvairių visai šeimai tinkamų „Smart TV“ skirtų programėlių.

„Magic Motion“ nuotolinio valdymo pultas: prie televizorių su interneto ryšiu pridedami unikalia „Magic Motion“ technologija pagrįsti nuotolinio valdymo pultai, kurie veikia kaip kompiuterio pelė, tad norimą elementą pasirinksite mostelėdami pultu ir paspausdami mygtuką.

Tinkinama ataskaitų sritis: pamėgtas pramogas rasite akimirksniu, nes į LG „Smart TV“ pagrindiniame puslapyje rodomą ataskaitų sritį galėsite įtraukti tiesioginių televizijos transliacijų, vaizdo įrašų ir dažniausiai naudojamų programėlių nuorodų.

Išmanusis bendrinimas: visais LG „Smart TV“ televizoriais, kuriuose veikia interneto ryšys, nesunku prisijungti prie belaidžių tinklų, o išmaniojo bendrinimo funkcija leidžia srautiniu būdu perduoti kompiuteriuose ir kituose prie tinklo prijungtuose įrenginiuose saugomas nuotraukas bei vaizdo įrašus