• prekė nepasirinkta
  • prekė nepasirinkta
  • prekė nepasirinkta

Sisteminiams CSC

Canon

(Rezultatų: 9)
Puslapis 1 iš 1(Rezultatų: 9)
  1. 1

"Canon" EF-M objektyvų asortimentas

Pažvelkite į kasdienybę naujai naudodami lengvus objektyvus, specialiai sukurtus naudoti su EOS M fotoaparatais. Jie pakankamai lengvi neštis bet kur ir yra puikus pasirinkimas naudotojams, kūrybiškai žvelgiantiems į kasdienę fotografiją.


    
EF-M 18-55mm f/3.5-5.6 IS STM.

Aparatui EOS M skirtas universalus lengvas nešioti 18–55 mm priartinantis objektyvas su EF-M tvirtinimo įtvaru. Jis puikiai tinka fotografuojant ar filmuojant ir užfiksuoja viską – nuo stulbinamų peizažų ir nuostabių portretų iki greito veiksmo.
  
EF-M 11-22mm f/4-5.6 IS STM

Fotografuokite įspūdingus peizažus naudodami plataus kampo 11–22 mm artinantį objektyvą su EF-M įtvaru. Šis aukščiausios kokybės nuotraukas bei vaizdo įrašus leidžiantis išgauti objektyvas yra kompaktiškas, lengvas ir nesunkiai nešiojamas su EOS kompaktinės sistemos fotoaparatais.
 
EF-M 22mm f/2 STM

22 mm plačiakampis plokščiasis objektyvas su EF-M tvirtinimo įtvaru puikiai tinka norintiems savuoju EOS M fotografuoti nuostabius peizažus ir kasdienius įvykius. Dėl f/2,0 maksimalios diafragmos galima daryti puikias nuotraukas ir vaizdo įrašus prietemoje.