• prekė nepasirinkta
  • prekė nepasirinkta
  • prekė nepasirinkta

Sisteminiams CSC

Sony

(Rezultatų: 34)
Puslapis 1 iš 2(Rezultatų: 34)
  1. 1
  2. 2
  3. »

Pristatome "SONY" keičiamųjų objektyvų su "E" tipo tvirtinimu asortimentą

Teleobjektyvai, plačiakampiai, kintamojo židinio nuotolio, makroobjektyvai ir dar daugiau: išplėskite savo kūrybines galimybes naudodamiesi dideliu aukštos kokybės objektyvų, skirtų jūsų „Sony“ NEX fotoaparatams.Išnaudokite savo kūrybos galimybes naudodami keičiamuosius objektyvus

Matykite pasaulį taip, kaip norite, – naudokite didėjantį keičiamųjų objektyvų asortimentą, kurį sudaro 15 objektyvų, skirtų „Sony“ skaitmeniniams NEX fotoaparatams. Išbandykite aukštos kokybės „Sony“ ir „Carl Zeiss®“ E tipo tvirtinimo objektyvus, kurie tiks bet kokiai situacijai – ir daryti nuotraukas, ir filmuoti „Full HD“ vaizdo įrašus.

Standartinis priartinimas

Lengvai kadruokite objektą niekur nejudėdami. Fotografuokite visas kasdienes situacijas, pradedant įprastais šeimos portretais ir baigiant gamtovaizdžiais. Keliaukite neapsikrovę – jums nereikės papildomo objektyvo.

Greitas, lengvas kadravimas

Tiksliai kontroliuokite savo kompoziciją – nuo portretųiki triukšmingų gatvės scenų. Naudodami teleobjektyvą priartinkite fotografuojamą objektą ir užpildykite visą kadrą stambaus plano vaizdu, arba atitolinkite vaizdą naudodami plačiakampį objektyvą ir į kadrą sutalpinkite daugiau. Rezultatai bus įspūdingi, be to, nereikės nuolat judėti, kad gražiai aprėptumėte fotografuojamą objektą.

Tinka šeimai fotografuoti

Darykite tiksliai sukomponuotas nuotraukas, kuriose šeimos nariai atrodo dailiai. Suteikite galimybę mylimiems žmonėms natūraliai atsipalaiduoti, kai jūs priartinate ar nutolinate vaizdą, bandydami padaryti puikią nuotrauką. Darykite spontaniškas nuotraukas, fotografuokite siaučiančius vaikus sode, kuriame bet kurią akimirką gali visko nutikti.

Keliaukite mažiau apsikrovę

Darykite daugiau gražių nuotraukų nešdami mažiau. Vienas objektyvas – viskas, ko jums reikia nepamirštamų kelionių nuotaikai įamžinti. Nuo panoraminių gamtovaizdžių ir pastatų iki paplūdimio – kintamojo židinio nuotolio objektyvas suteikia daugiau galimybių perteikti didelį židinio nuotolių diapazoną nekeičiant objektyvų.

Fiksuoto židinio nuotolio

Jei norite matyti kiekvieną detalę, nerasite geresnio objektyvo nei šis. Naudodami plačią diafragmą kurkite gražius portretus, kuriuose fotografuojamas objektas dailiai atrodo – profesionalios nuotraukos su nefokusuoto fono efektais. Fotografuokite laikydami fotoaparatą rankose ir užfiksuokite koncerto nuotaiką ir jaudulį nenaudodami blykstės.

Tobuli portretai

Yra tik viena galimybė atskleisti portreto modelio asmenybę nuotraukoje. Fiksuoto židinio nuotolio objektyvas yra optiškai paprastesnis nei sudėtingi kintamojo židinio nuotolio objektyvai, tinkantys daugybei skirtingų situacijų fotografuoti.

Galėsite mėgautis itin mažu iškraipymu ir didele raiška, išryškinančia kiekvieną detalę. O geriausia yra tai, kad plati didžiausia diafragma suteikia galimybę kurti pribloškiamus nesufokusuoto fono efektus, kai objektai ryškiai sufokusuojami, o foninis vaizdas suliejamas.

Pamatykite šviesą

Per šviesius plačios diafragmos objektyvus beveik galima matyti tamsoje, užfiksuojant daugiau šviesos. Galite pajusti didžiulį skirtumą, kai fotografuojate uždaroje patalpoje, prieblandoje ar bet kurioje kitoje situacijoje, kur nedaug šviesos. Pamirškite blykstę ir fotografuokite jus supančius vaizdus fotoaparatą laikydami rankose – nebus jokio poreikio naudoti trikojį.

Pajuskite gatvės gyvenimą

Neatkreipkite dėmesio į save naudodami didelį, gremėzdišką objektyvą. Fiksuoto židinio nuotolio objektyvai yra mažesni, lengvesni, juos patogiau nešti. Todėl juos itin patogu naudoti fiksuojant gatvės gyvenimą, kai fotografuoti reikia greitai, spontaniškai ir neatkreipiant dėmesio. Darykite intymias, spontaniškas nuotraukų serijas nenaudodami blykstės... net jei apšvietimas prastas.

Teleobjektyvai

Pritraukite toli esančius objektus, kai esate toli nuo veiksmo. Sutalpinkite į kadrą itin detalius, stambaus plano sporto įvykius, laukinę gyvūniją ir realų pasaulį. Priartėkite prie lauke rengiamų koncertų scenos ir kitų įvykių. Keliaukite mažiau apsikrovę – jums pakaks vieno universalaus objektyvo, kurį naudodami galite fotografuoti įvairiausias situacijas.

Priartėkite prie gamtos pasaulio

Atskleiskite gamtos pasaulio paslaptis naudodami teleobjektyvą. Užfiksuokite skrendančio paukščio grakštumą ir spalvas. Įamžinkite laukinių gyvūnų gyvenimo akimirkas fotografuodami juos iš saugaus atstumo ir netrikdydami jų ramybės. Ilgas židinio nuotolis taip pat suteikia galimybę panaudoti įspūdingus, naujus efektus ir sumažinti atstumą tarp fotografuojamų objektų ir foninio vaizdo.

Darykite aukštesnės kokybės sporto įvykių nuotraukas

Ta intriguojanti futbolo baudinių serija. Ta staigi lenktynių pradžia. Ta absoliučiai šaltakraujiška susikaupusio atleto veido išraiška. Teleobjektyvas padidina vaizdą, įtraukdamas jus į greito sporto rungtynių veiksmo sūkurį. Nesvarbu, ar esate užribio linijoje, ar tribūnoje – matysite kiekvieną detalę jaudinančiame stambiame plane.

Renginių fotografavimas

Užfiksuokite visas lauke rengiamų koncertų ir renginių nuotaikas bei emocijas. Pritraukite sceną arčiau ir matykite dėmesį prikaustančias detales ir realų vaizdą. Profesionalūs fotografai visada naudoja teleobjektyvą su ilgu židinio nuotoliu, kai reikia padidinti toli nuo fotoaparato esančius atlikėjus.

Padidinkite židinio nuotolį

Padidinkite teleobjektyvo židinio nuotolį naudodami telekeitiklį, padidinantį vaizdą iki 2 kartų, priklausomai nuo modelio. Tai paprastas būdas užfiksuoti įspūdingus, itin priartintus vaizdus, esančius labai toli. Aukštos kokybės optika užtikrina puikų vaizdą darant ir vaizdo įrašus, ir nuotraukas.

Plačiakampiai

Sutalpinkite į kadrą daugiau gamtovaizdžio ir interjero neatsitraukdami nuo fotografuojamo objekto. Matykite viską aiškiai sufokusuotą – didelis lauko gylis.

Gražūs interjerai

Sunku viską sutalpinti į kadrą, kai fotografuojate uždaroje patalpoje. Plačiakampis objektyvas praplečia jūsų matymo lauką. Be to, jo plati diafragma pagauna daugiau šviesos, tad jums nereikia naudoti blykstės. Trumpas židinio nuotolis taip pat padidina lauko gylį – taip užtikrinama, kad pirmojo plano objektai būtų arčiau, o visi foninio plano objektai ryškiai sufokusuoti.

Puikios nuotraukos, darytos lauke

Ne paslaptis, kad norint užfiksuoti plačius gamtovaizdžius reikalingas plačiakampis objektyvas. Trumpas židinio nuotolis praplečia matymo lauką. Vaizdas panašus į tą, kokį matytumėte gamtovaizdžio paveiksle, kurį nutapė menininkas.

Praplėskite horizontą

Nustebinkite save pažvelgę į pasaulį kitomis akimis. „Žuvies akies“ objektyvo židinio nuotolis yra labai mažas, o matymo laukas – toks platus, kad, rodos, ištįsta iki horizonto. Jis taip pat iškraipo vaizdą, pvz., tiesios linijos atrodo itin išlenktos. Net kasdieniai vaizdai atrodo siurrealistiškai, kai į juos žvelgiama pro „žuvies akies“ objektyvą.

Pastatų fotografavimas

Pastatus sunku fotografuoti. Turite stovėti toli, kitaip bus sunku į kadrą sutalpinti net vidutinio dydžio architektūrinius paminklus. Plačiakampis objektyvas praplečia matymo lauką ir suteikia galimybę sutalpinti į kadrą aukštus pastatus ir paminklus iš patogios padėties.

Makroobjektyvai

Darykite žavingas ir detalias gėlių, vabzdžių ir kitų mažų dalykų nuotraukas. Sufokusuokite objektą iš mažo atstumo ir matykite ryškų, aiškų ir padidintą vaizdą bei mažiausias detales.

Laukiniai gyvūnai ir vabzdžiai

Darydami visą kadrą užpildančių gėlių, vabzdžių ir kitų gyvosios gamtos objektų nuotraukas turite priartėti prie fotografuojamo objekto. Būtent šioje situacijoje makroobjektyvas bus nepakeičiamas. Jis sukurtas taip, kad būtų galima fotografuoti iš labai nedidelio atstumo. Būsite sužavėti matydami daugybę smulkių detalių, pvz., kiekvieną žiedlapį, kiekvieną rasos lašelį ar lapo gyslą.

Matykite pasaulį kitaip

Stambaus plano gėlių ir vabzdžių nuotraukos yra tik pradžia. Makroobjektyvas suteikia unikalią galimybę matyti pasaulį,, atverdamas kelią pribloškiamai vaizduotei įamžinti visokius mažus objektus. Tegul jūsų vaizduotė veikia nežabotai. Kasdienius dalykus matysite kitaip – nuo brangaus vestuvinio žiedo ar rankinio laikrodžio iki gausių medžiagos raštų.

„Sony“ ir „Carl Zeiss®“ geriausios kokybės objektyvai

Perkelkite fotografiją į kitą lygmenį naudodamiprofesionalios kokybės objektyvus, kuriuos sukūrė dvi legendinės kompanijos, siekdamos optinio tobulumo. Fotografuokite sudėtingas situacijas ir mėgaukitės nepriekaištinga vaizdo kokybe, patobulintu naudojimu, sklandžiu automatiniu fokusavimu ir puikiai pagaunama šviesa.

„Sony“ ir „Carl Zeiss®“

Gero fotoaparato pagrindas – geras objektyvas. „Sony“ bendradarbiauja su optikos specialistu „Carl Zeiss®“ ir kuria aukščiausios kokybės objektyvus, išryškinančius gražiausius vaizdus, įamžintus skaitmeniniu fotoaparatu. Galėsite mėgautis nepriekaištingu aiškumu, šviesumu ir raiška bei aukščiausios klasės tikslumu.

„Sony“ G serijos objektyvas

Pakelkite savo fotografavimą į aukštesnį lygmenį – tai užtikrins nepriekaištinga vaizdo kokybė, patogus naudojimas, tikslus automatinis fokusavimas ir išskirtinė šviesos sutelkimo funkcija. Kiekvienas „Sony“ G serijos objektyvas kruopščiai sukurtas taip, kad puikiai veiktų su jūsų fotoaparatu – darant ir nuotraukas, ir kinematografinius „Full HD“ vaizdo įrašus.