+370 604 01010
I-V 09:00 - 18:00

Momentiniai fotoaparatai

Momentiniai fotoaparatai įkūnija fotografijos magiją. Paspaudus fotografavimo mygtuką, galite užfiksuoti aplinkinį pasaulį ir pamatyti rezultatus vos per keletą sekundžių. Populiariausi momentinių fotoaparatų gamintojai yra Kodak, Polaroid, Fujifilm. Naudodami paieškos filtrus, galite išsirinkti momentinį fotoaparatą pagal kainą, gamintoją ir pristatymo laiką.

1 iš 5 puslapių
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. ...
  5. 5
  6. Pirmyn
24 101 prekių

Kai norite smagaus, nebrangaus ir unikalios išvaizdos fotoaparato, momentinis fotoaparatas yra vienas geriausių pasirinkimų. Galbūt išmanieji telefonai iš esmės pakeitė fotografavimo ir dalijimosi nuotraukomis būdus, tačiau momentiniai fotoaparatai suteikia žavesio ir tam tikro patrauklumo, dėl kurio jie išlieka populiarūs net ir šiandien.


MOMENTINIS FOTOAPARATAS - tai fotoaparatas, kuris fotografuoja ir spausdina nuotrauką viename savarankiškame įrenginyje. Fotoplokštelė leidžia gauti vaizdus praėjus kelioms sekundėms po to, kai nufotografuojate, ir joje yra visos cheminės medžiagos, kurių reikia vaizdui išryškinti, kai jį nufotografuojate.

Daugelį dešimtmečių momentinis fotoaparatas buvo "Polaroid" prekės ženklo sinonimas. Devintojo dešimtmečio pradžioje į momentinių fotoaparatų rinką įžengė "Fujifilm" ir nuo to laiko toliau siūlo savo gaminius.

Momentiniai fotoaparatai yra populiarūs dėl jų greitumo ir dėl unikalaus, klasikinio galutinės nuotraukos efekto. Kiekviena padaryta nuotrauka turi ikonišką išvaizdą, kuri apibūdina momentinio fotoaparato gaminį.


Pagrindinės momentinio fotoaparato funkcijos ir specifikacijos:

  • Nuotraukų dydis. Momentinių fotoaparatų fotoplokštelės būna įvairių dydžių, todėl turėsite pasirinkti jums labiausiai tinkantį formatą. Tai lems, kokį fotoaparatą įsigysite, nes kiekvienas momentinis fotoaparatas paprastai gali spausdinti tik vieno dydžio fotoplokšteles.
  • "Selfie" veidrodis. Nors momentiniuose fotoaparatuose paprastai nėra atlenkiamo ekrano, skirto asmenukėms, daugelyje jų šalia objektyvo yra labai mažas veidrodėlis. Jį galima naudoti, kad darydami asmenukę apytiksliai teisingai įsitaisytumėte kadre. Jei planuojate fotografuoti asmenukes su savo momentiniu fotoaparatu, galite rinktis modelį su šia funkcija.
  • Užrakto greitis. Daugelyje pagrindinių momentinių fotoaparatų yra fiksuotas 1/60 sekundės užrakto greitis. Tai geras universalus užrakto greitis, kuris sumažins neryškumą ir kartu stengsis maksimaliai išnaudoti šviesos surinkimo potencialą, kad vaizdai būtų švarūs. Tačiau kai kuriuose aukštesnės klasės momentiniuose fotoaparatuose galima pasirinkti platesnį užrakto greičio diapazoną, kuris pažengusiems fotografams gali būti naudingas įvairiose situacijose.
  • "Bluetooth" - galimybė prijungti momentinį fotoaparatą prie kompiuterio naudojant "Bluetooth" leidžia turėti atsarginę mėgstamų nuotraukų kopiją, o norint gauti didesnio dydžio nuotraukas, jas galima automatiškai nusiųsti į "Bluetooth" spausdintuvą. Be to, "Bluetooth" leidžia akimirksniu perkelti nuotraukas į didesnį įrenginį, kad galėtumėte jas redaguoti ir sulyginti.
  • Automatinis laikmatis. Galbūt ir jūs norite būti nuotraukoje? Naudodami automatinį laikmatį galite pasirinkti atgalinio skaičiavimo trukmę, atsistoti priešais fotoaparatą ir fotoaparatas automatiškai išsijungs, kai bus pasiektas nustatytas laikas. Ši funkcija tampa labai populiari ir yra puikus būdas užfiksuoti didesnių grupių nuotraukas.
  • Įvairūs režimai. Fotografai vertina universalumą, todėl galbūt norėsite fotoaparatu padaryti platesnio kampo nuotrauką arba asmenukę. Rinkoje yra momentinių fotoaparatų su skirtingais režimais, kuriuos galite nustatyti, kad pakeistumėte fokusavimą, įskaitant asmenukės režimą, kraštovaizdžio režimą, makroaplinkos režimą ir "Hi-Key" režimą. Ne visi momentiniai fotoaparatai turi šiuos režimus, todėl ištirkite jus dominantį modelį, kad įsitikintumėte, jog jis turi jums svarbias funkcijas.


Kai kuriais pažangesniais momentiniais fotoaparatais, pavyzdžiui, "Fujifilm Instax LiPlay", iš tikrųjų galima daryti skaitmenines nuotraukas. Tai leidžia nuotraukoms taikyti filtrus ir rėmelius, peržiūrėti nuotraukas prieš pasirenkant, kurias spausdinti, ar net jas perspausdinti.

Momentinių fotoaparatų būna įvairių dydžių - nuo mažyčių iki sunkesnių modelių. Nuo šio dydžio priklausys, ar fotoaparatas bus nešiojamas, kai jį reikės nešiotis su savimi arba susikrauti ir išvykti. Be to, atsižvelkite į visas dalis, dėl kurių gali būti sunkiau jį nešiotis, pavyzdžiui, ištraukiamąją blykstę.


Skirtingi fotoplokštelių formatai, priklausantys nuo momentinio fotoaparato tipo:

  • Mini (62 mm x 46 mm) - mini yra labiausiai paplitęs dydis, todėl nuotraukos yra maždaug kreditinės kortelės dydžio. Fujifilm Instax Mini 11 ir Instax LiPlay yra vieni iš fotoaparatų, kuriuose naudojamos šio dydžio fotoplokštelės.
  • Platus arba kitaip - wide (62 mm x 99 mm) formatas - plataus tipo fotoplokštelės puikiai tinka fotografams, kurie savo momentiniais fotoaparatais nori daryti daugiau panoraminių nuotraukų. Jos yra maždaug dvigubai platesnės už mini fotoplokšteles, išlaikant tą patį aukštį. Tačiau fotoaparatai paprastai būna didesni ir sunkesni dėl to, kad valdo šias platesnio dydžio fotoplokšteles. Fujifilm Instax WIDE 300 fotoaparate naudojamos tokio dydžio fotoplokštelės.
  • Kvadratinis arba kitaip - square (62 mm x 62 mm) formatas - šios nuotraukos atspausdinamos tobulu kvadratu, kaip ir senuose momentiniuose fotoaparatuose. Jos suteikia akimirksnio nostalgijos pojūtį, tačiau jas gali būti šiek tiek sunkiau išcentruoti ir įrėminti kiekvieną nuotrauką.