Statusas prekyboje

Gamintojas

Efektyvūs taškai, mln.

Optinis priartinimas, x

Židinio nuotolis (wide), mm

Židinio nuotolis (tele), mm

Ekrano dydis (cm), (cm)

"Live View" funkcija

  • prekė nepasirinkta
  • prekė nepasirinkta
  • prekė nepasirinkta

Sisteminiai CSC

Canon

(Rezultatų: 16)
Puslapis 1 iš 1(Rezultatų: 16)
  1. 1


"Canon" EOS M ypatybės išsamiai


Šis 18 megapikselių fotoaparatas su kompaktiška keičiamojo objektyvo sistema yra toks mažas, kad galime neštis bet kur. Naudokitės paprastais kūrybiškais valdikliais, puikiomis fotografavimo prietemoje galimybėmis ir darykite stulbinamas nuotraukas. "Canon" EOS M tinkamų objektyvų asortimentą galite rasti čia.
 


Kompaktiškas dizainas. Aukščiausia vaizdo kokybė

Darykite itin aiškias ir spalvingas nuotraukas, kurias galima neįtikėtinai detaliai spausdinti įvairais formatais iki pat A2. APS-C dydžio 18 megapikselių jutiklio matmenys tokie pat, kaip ir EOS skaitmeniniuose veidrodiniuose aparatuose naudojamų jutiklių, todėl galima išgauti tokią pat aukštą vaizdo kokybę.

Visada tinkamos nuostatos

Kol savuoju EOS M komponuojate nuotrauką, fotoaparato automatinė išmanioji vaizdo technologija taip pat ištiria vaizdą, įvertina spalvas, šviesumą, judėjimą ir netgi aptinka žmones. Naudojant šią informaciją parenkamos tinkamiausios fotoaparato nuostatos ir taip pasiekiamas geriausias galimas rezultatas.

Saviraiškos laisvė

Tai EOS įrenginys, išgaunantis skaitmeninio veidrodinio aprato kokybę kompaktiškame fotoaparato korpuse, kurį galima neštis bet kur. Pakeitę EF-M objektyvą keiskite ir požiūrį, taip pat naudokite EF ir EF-S objektyvus su pasirinktinai įsigyjamu tvirtinimo adapteriu EF-EOS M.

Lengvai pasiekiamas kūrybiškumas

Naudodami glotnų nesufokusuotą foną galite kurti nuostabius vaizdus ir daryti profesionaliai atrodančias įspūdingas nuotraukas. Naudodami paprastus valdiklius galite greitai ir lengvai taikyti pažangius kūrybiškus efektus.

Paprastas naudoti. Puikūs rezultatai

Nesudėtingi valdikliai naudojami greitai ir paprastai, todėl visada būsite pasiruošę išreikšti save. Naudojant jutiklinį 7,7 cm (3 col.) „Clear View“ II LCD ekraną galima paprastai valdyti meniu funkcijas ir fokusuoti nuotraukas vienu prilietimu.

Mistinės aplinkos įspūdis prietemoje

EOS M veikia visu pajėgumu net ir susilpnėjus apšvietimui. Mišraus automatinio fokusavimo funkcija užtikrina tiksliausią nuotraukų ryškumą, o bendro ekspozicijos matavimo funkcija parenka reikiamą išlaikymo trukmę bei diafragmą. Dėl ISO 12 800 maksimalaus jautrumo (išplečiamas iki ISO 25 600) galite prietemoje daryti nuotraukas nuo rankų be blykstės ar trikojo.

Judantys paveikslėliai

Darykite „Full-HD“ vaizdo įrašus tuo pačiu fotoaparatu, kuriuo fotografuojate. Mėgaukitės aukšta vaizdo kokybe net ir prietemoje ir išmėginkite naujas kūrybines priemones, pavyzdžiui, negilųjį fokusavimą. Patobulinkite savo vaizdo įrašus naudodami „Video Snapshot“. Padarykite kelis 2, 4 ar 8 sek. trukmės filmukus, sumontuokite, tada paleiskite juos kartu kaip vaizdo įrašų skaidres viename filmo faile.