Statusas prekyboje

Gamintojas

Efektyvūs taškai, mln.

Židinio nuotolis, mm

Židinio nuotolis (wide), mm

Židinio nuotolis (tele), mm

Ekrano dydis (cm), (cm)

  • prekė nepasirinkta
  • prekė nepasirinkta
  • prekė nepasirinkta

Sisteminiai CSC

Sony

(Rezultatų: 29)
Puslapis 1 iš 2(Rezultatų: 29)
  1. 1
  2. 2
  3. »

„SONY" Alpha NEX skaitmeninių sisteminių fotoaparatų apžvalga

Pasirinkite jums tinkamiausią skaitmeninį „Sony“ fotoaparatą su keičiamaisiais objektyvais. Mėgaukitės DSLR vaizdo kokybe, pasirinkę neveidrodinius kompaktiškus sisteminius NEX fotoaparatus, kurie yra paprasti naudoti ir turi didelį vaizdo jutiklį. Tinkamų „Sony“ NEX fotoaparatams objektyvų visą asortimentą rasite čia.

Keliaukite be sunkios naštos su kompaktišku neveidrodiniu hibridiniu fotoaparatu. Fotografuokite išmoningiau ir mėgaukitės DSLR kokybės vaizdais bei „Full HD“ vaizdo įrašais, naudodami didelį vaizdo jutiklį. Padailinkite nuotraukas naudodami šaunias kūrybines parinktis.

Išbandykite mažą fotoaparatą, kuris išsiskiria didelėmis galimybėmis. Darykite profesionalias nuotraukas į kišenę telpančiais NEX asortimento hibridiniais fotoaparatais ir matykite puikius vaizdus naudodami keičiamuosius objektyvus.

NEX-3N – tai DSLR kokybės pradžia

Kelionėje jūsų neapsunkins

NEX-3N yra gana mažas ir telpa rankinėje, todėl visur galėsite jį pasiimti. Komplektą sudaro fotoaparatas, kuris sveria vos 210 g, ir kompaktiškas 16–50 mm objektyvas – SELP1650 – su galinga priartinimo funkcija. NEX-3N yra mažiausias pasaulyje skaitmeninis fotoaparatas su keičiamuoju objektyvu*.

Bet nesileiskite apgaunami jo išvaizdos – NEX-3N galimybės atitinka dvigubai didesnių DSLR fotoaparatų galimybes, o dėl didelio 16,1 megapikselio APS-C jutiklio nuotraukų kokybė ir kūrybinės galimybės yra net geresnės.

Įamžinkite kiekvieną vaizdo detalę net esant prastam apšvietimui

NEX-3N fotoaparatu galėsite fotografuoti prieblandoje be blykstės ir nuotraukose užfiksuoti šiltą natūralią šviesą. Taip yra dėl to, kad APS-C jutiklis išsiskiria itin plačiu jautrumo diapazonu – nuo ISO 200 iki 16 000, todėl norėdami sustabdyti veiksmą galite naudoti didelį užrakto atleidimo greitį.

Fotografuojant auštant ar leidžiantis saulei naudojamas prieblandos režimas laikant fotoaparatą rankose, kuris užfiksuoja šešis kadrus iš eilės, tada fotoaparatas išrenka geriausias detales iš užfiksuotų vaizdų ir sukuria vieną nuostabią nuotrauką.

Užfiksuokite vaizdą bet kuriuo kampu

Norite užfiksuoti savo ir draugų autoportretus? Atverskite 180° pasukamą ekraną ir kadruokite puikius vaizdus. Be to, galėsite fotografuoti iš nepatogios padėties ar įdomių kampų – lengvai įamžinkite itin aukštus objektus (pvz., pastatus) nesukdami kaklo.

O jei reikės priartinti vaizdą laikant fotoaparatą viena ranka? Tiesiog paspauskite galingo priartinimo mygtuką ant fotoaparato ir galėsite valdyti bet kurį pritvirtintą galingą priartinimo objektyvą – daugiau nereikės tiesti kitos rankos objektyvui reguliuoti.

Įvaldykite kompozicijos meną

Kai kurie fotografai turi talentą kurti kompozicijas, tačiau daugeliui mūsų šiuo klausimu gali prireikti pagalbos. Todėl NEX-3N fotoaparate įdiegėme automatinę objekto įrėminimo funkciją, kuri automatiškai atpažįsta scenos tipą – tarkime, vaizdą stambiu planu ar portretą, tada apkarpo jūsų nuotrauką ir pasiūlo puikiai suderintą kompoziciją. Galite pritaikyti siūlomą nuotraukos versiją arba išsaugoti originalų vaizdą.

Būkite kūrybingi naudodami įvairius objektyvus

Fotografuokite bet ką naudodami lengvą, kompaktišką ir paprastai naudojamą objektyvą su galinga priartinimo funkcija, kuris parduodamas su NEX-3N komplektu. Dėl raiškaus vaizdo priartinimo funkcijos, kuri sustiprina padidinimą nepakenkdama vaizdo kokybei, galėsite fotografuoti tiek plačiakampius 16 mm vaizdus, tiek nutolusius 100 mm vaizdus.

Be to, iš nuolat papildomo asortimentogalite pasirinkti E tipo tvirtinimo objektyvą ir išbandyti naują meninės kūrybos dimensiją. Taip pat galėsite pritvirtinti paprastą adapterį ir naudoti „Sony“ ir „Carl Zeiss®“ A tipo DSLR objektyvus bei senesnius „Konica Minolta“ objektyvus.

NEX-5T – tai didesnis jutiklis ir geresnės nuotraukos

Didelis jutiklis mažame fotoaparate

Kaip pasaulyje pirmaujantys fotoaparatų jutiklių gamintojai*, mes žinome, kad didesnis reiškia geresnę nuotraukų kokybę. NEX-5T įrengtas didžiulis DSLR dydžio 16,1 MP APS-C jutiklis, sumontuotas kišeninio dydžio korpuse, todėl galite daryti itin detalias ir didelio kontrastingumo nuotraukas net esant silpnam apšvietimui.

Padarykite daugiau su NFC ir „Wi-Fi®“

Pastatykite NEX-5T priešais išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį su įdiegta NFC ir galėsite siųsti nuotraukas bei vaizdo įrašus* naudodamiesi paprastu NFC ryšiu vienu palietimu. Naudokite integruotą „Wi-Fi®“ nuotraukoms į internetą siųsti arba norėdami išsaugoti jas staliniame arba nešiojamajame kompiuteryje – tereikia prisijungti prie „Wi-Fi“ tinklo.

Pasisemkite įkvėpimo

Geros nuotraukos prasideda nuo entuziazmo ir vaizduotės. Be to, žinoma, reikalingas tinkamas fotoaparatas jūsų vizijoms realizuoti. Esate pradedantis studentas, entuziastingas mėgėjas ar pripažintas profesionalas – neapsiriksite semdamiesi įkvėpimo iš NEX-5T. O kai padarysite tą puikiąją nuotrauką, kodėl nesudalyvavus 2014 metų „Sony World Photography Awards“ konkurse. Jis nemokamas ir jame yra visiems tinkamos kategorijos.

NEX-6 – tai ekspertui, kuris trokšta valdyti lengvai

Didelis, šviesus 16,1 MP jutiklis – platesnis vaizdas

Profesionalų kokybės vaizdai, profesionalų tipo valdymas. Į NEX-6 norėjome sudėti DSLR fotoaparatų vaizdo kokybę, jutiklį ir kūrybines funkcijas, kad visa tai galėtumėte pasiimti bet kur. Šiame fotoaparate įtaisytas didžiulis 16,1 megapikselio APS-C jutiklis, kuris užfiksuoja daugiau per objektyvą patenkančio vaizdo ir daugiau šviesos (iki ISO 25600), todėl galite daryti profesionaliai atrodančias nuotraukas. Jį galite naudoti su 10 NEX fotoaparatams skirtu objektyvų ir kurti stulbinamus kadrus su jaudinančiu priekinio plano ar foniniu defokusavimu – visai kaip naudodami DSLR.

Fotografuokite DSLR ritmu

Fotografuokite taip, kaip norite, – naudokitės DSLR tikslumu ir naudojimo būdu ir mėgaukitės profesionalų kokybės nuotraukomis. Pasirinkite reikiamą objektyvą ir pamatykite kiekvieną detalę didelės raiškos OLED vaizdo ieškiklyje, kuriame matomas 100 % vaizdo. Taigi jūsų matomas vaizdas visiškai nesiskirs nuo užfiksuoto nuotraukose. Kampu paverčiamas LCD ir DSLR tipo valdymo ratukas, kuriam galite priskirti dažniausiai naudojamus nustatymus, suteikia dar daugiau valdymo galimybių. Fotoaparato korpusas padengtas guma, todėl jį galėsite tvirtai suimti ir stabiliai fotografuoti. Fotografuokite be rūpesčių.

Kai kas nors judės greitai, jūs būsite greitesni

Praleistas kadras. Kiekvienas fotografas prisimena praleistą progą. Naudodami naujausius NEX fotoaparatus galėsite ištarti „daugiau niekada“ dėl DSLR didelės spartos automatinio fokusavimo. Jis veikia dviem būdais: užfiksuoja greitai judančius objektus ir aptinka kontrastingumą. Rezultatas: greitesnis fokusavimas ir iki 10 kadrų per sekundę fotografavimas; kiekviena nuotrauka puikiai sukadruota. Jūsų nuotraukos bus aiškios ir tinkamai sufokusuotos visą laiką.

Lengva dalytis nuotraukomis su integruotu „Wi-Fi®“

Dar niekada nebuvo taip lengva siųsti pačias gražiausias nuotraukas ir dalytis jomis. Yra integruotas „Wi-Fi®“, tad nemaišo jokia laidų raizgalynė. Tiesiog fotografuokite NEX-5R fotoaparatu ir belaidžiu būdu perkelkite nuotraukas į išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį naudodami „PlayMemories Mobile“ programą. Kai tik nuotrauka bus išmaniajame telefone, galėsite lengvai įkelti ją į „Facebook®“ ar savo mėgstamiausią nuotraukų dalijimosi svetainę – galėsite dalytis atostogų akimirkomis su draugais ir šeima.

Filmuokite HD kokybe

Nesvarbu, ar tai nepakartojama banga, kurią pagavote dienos pabaigoje, ar kelionės vaizdo dienoraštis – naudodami NEX-6 galite daryti ryškius, aiškius didelės raiškos vaizdo įrašus – didžiulis vaizdo jutiklis. Jis automatiškai sureguliuoja kadrą, todėl prieblandoje vaizdas atrodo ryškesnis ir nesugadinamas fokusavimas. Greita, daug detalių ir ryšku – didelės raiškos vaizdo įrašai be rūpesčių.

Pasirinkite sau tinkantį vaizdą

Pasirinkite jums tinkantį objektyvą iš daugiau nei 10 keičiamųjų objektyvų. Jei reikia užfiksuoti panoramą ar šeimos nuotrauką, rinkitės plačiakampį objektyvą, galingą priartinimo objektyvą su optiniu „SteadyShot“ arba objektyvą, skirtą fotografuoti prieblandoje. Nesvarbu, kokios sąlygos ar vaizdas – visada turėsite tinkamą objektyvą.

NEX-7 – tai profesionalus našumas, kuris jūsų nenuvils

Natūralesni vaizdai

Su kiekvienu kadru arčiau realybės. Užfiksuokite menkiausias detales naudodami DSLR dydžio 24,3 efektyvaus megapikselio APS-C jutiklį. Mėgaukitės nepriekaištingomis natūralaus vaizdo nuotraukomis ir „Full HD“ vaizdo įrašais. Galingas BIONZ vaizdo procesorius išvalo ir patobulina vaizdo duomenis, todėl juose yra daug mažiau triukšmų, net vaizdus fiksuojant esant prastam apšvietimui.

Kiekviena detalė bus aiški

Komponuokite ir fokusuokite ryškiame, didelio kontrasto Tru-finder™ vaizdo ieškiklyje. Šis tikslus elektroninis vaizdo ieškiklis suteikia galimybę realiuoju laiku peržiūrėti ekspozicijos, baltos spalvos balanso ir kitų kūrybinių vaizdo efektų nustatymus. Tai tikras atradimas, jei esate pratę prie optinio kur kas didesnio DSLR fotoaparato vaizdo ieškiklio.

Pritaikytas tikriems entuziastams

Tai suprasite vos prisilietę. Tvirtas, tačiau lengvas magnio korpusas, ergonomiški valdikliai ir galybė reguliavimo parinkčių – NEX-7 sukurtas patenkinti išrankiausius fotografus.