Statusas prekyboje

Gamintojas

Efektyvūs taškai, mln.

Židinio nuotolis (wide), mm

Židinio nuotolis (tele), mm

Diafragma

Ekrano dydis (cm), (cm)

"Live View" funkcija

  • prekė nepasirinkta
  • prekė nepasirinkta
  • prekė nepasirinkta

Sisteminiai CSC

Nikon

(Rezultatų: 18)
Puslapis 1 iš 1(Rezultatų: 18)
  1. 1

Nikon 1 skaitmeniniai sisteminiai fotoaparatai

Visada pavyks užfiksuoti svarbiausias akimirkas, jei turėsite šį stilingą pažangų fotoaparatą su keičiamų objektyvų sistema.
 

Nikon 1 skaitmeninių sisteminių fotoaparatų apžvalga:

Nikon 1 S1 - Naudojantis fotoaparato Nikon 1 S1 su keičiamų objektyvų sistema neteks gailėtis praleidus tinkamą akimirką. Jį naudoti taip pat paprasta kaip kompaktišką fotoaparatą, bet jis veikia gerokai greičiau ir efektyviau, o vaizdai yra geresnės kokybės.

Išskirtiniai jo ypatumai – nepaprastai greitas automatinis fokusavimas, integruota automatiškai iškylanti blykstė ir intuityviai valdomi skaitmeniniai valdikliai. Pažangios geriausios akimirkos užfiksavimo, tiesioginio vaizdų valdymo ir momentinio judesio vaizdo funkcijos leidžia sukurti itin aukštos kokybės nuotraukų ir filmų.

Išsamiąsias S1 funkcijas tikrai paprasta naudoti, todėl puikius rezultatus pasieksite visiškai paprastai, be to, visada pavyks užfiksuoti pačias svarbiausias akimirkas.

Nedidelį fotoaparatą visada patogu pasiimti, be to, jis toks dailus ir subtilus, kad tikrai nenorėsite palikti jo namuose. Tai puikus pasirinkimas, jei jums svarbu įamžinti prasmingiausias akimirkas didelės skyros vaizduose ir „Full HD“ filmuose.

Nikon 1 J2 - Sukurtas greitai galvoti ir dar greičiau veikti, išmanusis Nikon 1 J2 fotoaparatas su keičiamuoju objektyvu užtikrins, kad visada būtumėte vienu spustelėjimu priekyje. Itin patogus nešiotis ir paprastas naudoti, jis turi viską, ko reikia puikioms nuotraukoms ir filmams kurti.

Dėl ryškaus LCD ekrano lengva itin aiškiai nufotografuoti ir atkurti. Novatoriška momentinio judesio vaizdo funkcija ir paprastas naudoti kūrybingasis režimas leidžia gyvenimą užfiksuoti taip, kaip norite.

Nikon 1 J3 - Jis toks spartus, o sukurti nuostabių nuotraukų ir filmų taip paprasta, kad jį naudodami tikrai pajusite visišką kūrybinę laisvę. Nė vienas fotoaparatas nėra toks mažas ir spartus kaip šis Nikon 1 J3, be to, jame veikia pažangiausios technologijos, užtikrinančios tikslų fotoaparato veikimą. Momentinio judesio vaizdo, geriausios akimirkos užfiksavimo ir kitos puikios funkcijos leis sukurti originalių bei nuotaikingų šeimos švenčių ir susibūrimų nuotraukų.

Dailus aliuminio korpusas ne tik puikiai atrodo – jis ypač ergonomiškas ir praktiškas. Ypač sparti automatinio fokusavimo sistema, integruota automatiškai iškylanti blykstė ir tiesioginė prieiga prie unikalių Nikon 1 funkcijų režimo pasirinkimo ratuko pasukimu yra ypatumai, užtikrinantys nepriekaištingą nuotraukų ir filmų kokybę be jokio vargo.

Nikon 1 AW1 - Vandeniui, smūgiams ir šalčiui atsparus neįtikėtinai greitai veikiantis Nikon 1 AW1 niekada nenuvils. Jei vykstate slidinėti į kalnus, plaukti jūra ar į safarį, nepamirškite šio sisteminio fotoaparato, nes tai patikima sistema bet kokiomis aplinkybėmis ir oro sąlygomis. Be to, dėl minimalistinio dizaino su juo stilingai atrodysite net prabangiausiame renginyje.

Šiuo patvariu, bet dailiu sisteminiu fotoaparatu be vargo užfiksuosite tiek ypatingus, tie kasdienius vaizdus ir įamžinsite kiekvieną akimirką, kurią bus malonu prisiminti.

Nikon 1 V2 - Nebūtina apsikrauti daiktais, jei į kelionę norite pasiimkite viską, ko reikia. Jei turite Nikon 1 V2, įsitikinsite, kad tai įmanoma.

14,2 megapikselio ypač didelės spartos AF CMOS jutiklis, didelis ISO ir tiesioginė prieiga prie rankinių valdiklių leis sukurti puikių vaizdų net esant silpnam apšvietimui.

Greitai, efektyviai ir tiksliai veikiantis, be to, išties mažas fotoaparatas yra universalus prietaisas, kurį galėsite naudoti kaip pagrindinį fotoaparatą, o jei šį fotoaparatą įsigysite kaip pagalbinį, netrukus pastebėsite, kad naudojate jį dažniau nei tikėjotės.