• prekė nepasirinkta
  • prekė nepasirinkta
  • prekė nepasirinkta

Kompaktiniai DSC

Canon

(Rezultatų: 45)
Puslapis 1 iš 2(Rezultatų: 45)
  1. 1
  2. 2
  3. »
Canon PowerShot A serija - tai pigūs, iki 400 Lt kainuojantys, kompaktiški fotoaparatai, kurie skirti kasdieniniam mėgėjiškam fotografavimui ir puikiai tinka šeimoms. Paprastas ir patogus valdymas leidžia fotografuoti kiekvienam šeimos nariui ir visai šeimai džiaugtis puikia Canon vaizdų kokybe. A serijos fotoaparatai turi 5X oprtinį priartinimą, IS stabilizavimo sistemą, HD filmavimą ir yra naudojami su 2 AA baterijomis.
Canon Digital IXUS serija - kompaktiški ir kokybiški, metalinio korpuso, fotoaparatai su aukščiausiomis Canon technologijomis. IXUS serijos fotoaparatai turi iki 12X optinį priartinimą, įdiegtą HS sistemą, Full HD filmavimo galimybę, optinį stabilizatorių, išmanųjį stabilizatorių, erdvinį garsą, optinį priartinimą filmuojant, fotografavimo naktį funkciją ir ličio jonų baterijas.
Canon PowerShot SX serija - tai fotoaparatai su dideliu židinio nuotoliu ir sudėtingesnėmis fotografavimo funkcijomis. SX serijos fotoaparatai puikiai fiksuoja kasdienines akimirkas, tačiau - nepakeičiami kelionių metu. Didelis židinio nuotolis leis pritraukti toliau esančius vaizdus, o HS sistema užtikrins aukščiausią vaizdo kokybę. SX serijos fotoaparatai turi iki 50X optinį priartinimą, įdiegtą HS sistemą, optinį vaizdo stabilizatorių, Full HD filmavimą, erdvinį garsą ir ličio jonų baterijas.
Canon PowerShot S serija - tai kompaktiniai fotoaparatai, kurie turi visiškai rankinių nustatymų opciją, platų dinaminį diapazoną, GPS, fotografavimo RAW formatu galimybę ir stulbinamą F/2.0 objektyvą, kuris yra nepaprastai naudingas esant prastoms fotografavimo sąlygoms ir blogam apšvietimui. S serijos fotoaparatai turi 5X optinį priartinimą, platų kampą, įdiegtą HS sistemą, Full HD filmavimą, erdvinį garsą ir ličio jonų baterijas.
Canon PowerShot G serija - tai savo išvaizda veidrodinius fotoapaatus primenantys skaitmeniniai fotoaparatai, kurie turi iki 5X optinį priartinimą, visiškai rankinių nustatymų opciją, platų dinaminį diapazoną, fotografavimo RAW formatu galimybę, optinį vaizdo ieškiklį, reguliuojamą kampo skystakristalį ekraną, galimybę naudoti papildomą blykstę, įdiegtą HS sistemą, Full HD filmavimą, erdvinį garsą ir ličio jonų baterijas.
Canon PowerShot D serija - tai povandeniai, smūgiams, šalčiui ir dulkėms atsparūs fotoaparatai, skirti ekstremaliems kadrams užfiksuoti.  Su D serijos fotoaparatu be baimės galite plaukti baidarėmis, fotografuoti po vandeniu, slidinėti, važiuoti su dviračiu ir įamžinti visas aktyvaus laisvalaikio akimirkas. D serijos fotoaparatai turi 5X optinį priartinimą, įdiegtą HS sistemą, Full HD filmavimą, išmanųjį vaizdo stabilizatorių, GPS ir ličio jonų baterijas.
Canon PowerShot N serija - tai itin kompaktiški, kišeniniai fotoaparatai, kurie Wi-Fi pagalba lengvai sujungiami su mobiliuoju telefonu, kompiuteriu, spausdintuvu ar kitais įrenginiais, kas leidžia iškart dalintis užfiksuotomis akimirkomis, jas spausdinti ir išsaugoti. Jei Jūsų išmanusis telefonas turi GPS, sujungę jį su PowerShot N - lengvai išsaugosite nuotraukos lokaciją. N serija taip pat turi įdiegtą HS sistemą, Full HD filmavimą ir ličio jonų baterijas.
Canon HS sistema - tai išskirtinis didelio jautrumo jutiklio ir galingo procesoriaus DIGIC junginys, kurio kartu veikiantys komponentai užtikrina aukščiausią vaizdo kokybę net ir esant prastam apšvietimui. Fotoaparatuose su HS sistema įtaisyti didelio jautrumo jutikliai priima daugiau šviesos nei įprastai, todėl padidėja fotoaparato jautrumas šviesai - atvaizdai tampa aiškesni ir švaresni - juose mažiau nepageidaujamo triukšmo. Todėl nebereikia fotografuoti naudojant blykstę arba trikojį, tačiau įamžinama tikra, natūrali aplinkos atmosfera.