+370 800 71010
I-V 10:00-19:00, VI 10:00-15:00

Konkursas: Tolimi horizontai

Skelbiamas rugpjūčio mėnesio fotokonkursas "Tolimi horizontai", kurio metu turėsite progą laimėti knyga Romualdas Rakauskas "Spalvoti laukai" Kiekvienas galite įkelti iki 5 nuotraukų.

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (7)

  • Šiaip konkursas neobjektyvus.Balsuoja dauguma draugai,todėl balai neatspindi nuotraukų kokybės.Dedu nuotraukas tik dėl to,kad pamatytų kiti žmonės,galėtų pasigrožėti.Vertinti turėtų kompetetinga komisija.Labai vertinu redaktoriaius pasirinktas nuotraukas,nes čia vertina profesionalai,o kaip matome,redaktoriaus pasirinktos nuotraukos kai kurios viasai neturi balų.Tokia būtų mano nuomonė.
  • Reikėtu Jūms dkarpovaite matematikos žinias truputi atnaujinti, tai 3-4 klasės tėma. Ir man atrodo kad Jūs neteisingai mane supratote, mano komentaras-tai tik pastebėjimas, o ne pyktinimas.
  • O is kur zinot kad jums skyre viena bala?Kodel ne 2 ar 3?
    Ir ne visiems grazios tokios pat nuotraukos kaip jums,tad nesistebekit kad nebalsuoja.As matau daug graziu nuotrauku ir be JUSU,Lexo,Giliaus ar vidmos.Tad nematau ko cia piktintis:DDD
  • Jai tai bučiau aš,tai tikrai nerašyčiau čia komentarų! Turėjau omenyje visai ne savo nuotraukas,kaip jau ir sakiau. Yra nuotraukų kurios tikrai vertos laimėjimo, pvz. vidmos315, LEXO,GILIUS foto. Tikrai puikios nuotraukos. Bet būvo nubalsuotos vienetais. Tarp kitko,ir mane nubalsavo vienetais-DDD
  • tai gal jus?nes net trys nuotraukos viena paskui kita auksciausioje pozicijoje ir tai labai jau akivaizdu.
1 iš 2 puslapių
  1. 1
  2. 2
  3. Pirmyn
5 7 atsiliepimai