+370 800 71010
I-V 10:00-19:00, VI 10:00-15:00

Konkursas: Gamta ir kraštovaizdžiai

Kviečiame visus gamtos mylėtojus sudalyvauti naujame foto konkurse "Gamta ir kraštovaizdžiai". Gamtos ir laukinės gyvūnijos fotografija, yra vienas sudėtingiausių fotografijos žanrų reikalaujantis kantrybės, laiko, fototechnikos išmanymo bei momento pajautimo. Eksperimentuokite, ieškokite tinkamos šviesos, apsišarvuokite kantrybe. Laukiame Jūsų nuotraukų nuo 2012-05-01 iki 2012-05-31. Kiekvienas galite įkelti iki 10 darbų.

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (13)

  • Sveiki, malonu, kad kilo ši tikrai svarbi diskusija. Tiesą sakant balsavimas ir laimėtojo išrinkimas - tikras galvos skausmas. Pritariu, kad gerų darbų balai šiai dienai yra tyčia smukdomi kitų dalyvių... Labai patiko mintis dėl balsų nerodymo iki balsavimo pabaigos. Tačiau liks pavojus, kad "gudrauti" bandantys dalyviai nepatingės sudėti po 1 visiems dalyviams. Suku galvą, kaip pakeisti balsavimo formulę, kad žmonės balsuotų sąžiningai. Šiai dienai darome taip, kad Jūs balsuojate, o mes išrenkame tarkim 5-10 foto dalinai atsižvelgiant į balsus, komentarus, peržiūras ir darome pakartotinį balsavimą. Tačiau būtų daug šauniau, jei Jūs patys galėtumėte nuspręsti, tačiau neliktų vietos "gudravimui". Mintis, kad rinks komisija gera, tačiau norime, kad konkursai atspindėtų Jūsų nuomonę - t.y - daugumos nuomonę. Reikia, kad visi išsakytume nuomonę dėl balsavimo. Turime čia tikrai daug senbuvių ir naujokų, kurie galėtų padėti sukuriant naują tvarką. Kokią formulę turėtume naudoti?
  • Pritariu Melsvei ir Vidmai.Manau, kad norint išlaikyti konkurso aukštą lygį nuotraukas turėtų įvertinti autoritetinga komisija. Kitu atveju konkursai bus labai žemo lygio.
  • labai gražu
  • Mano nuomone, kol vyksta konkursas, reiktų nerodyti balsavimo rezultatų. Rezultatų statistiką parodyti pasibaigus konkursui. Pilnai sutinku su Melsvės ir Vidmos mintimis.
  • Taip aš irgi norėčiau palaikyti Melsve,kad draugai balsuoja už vienas kito fotografijas gal ir nėra blogai tačiau tokiu atveju kenčia konkurso lygis ir kyla klausimas kokia tokio konkurso prasmė ,manau jog konkurse draugų balsai neturėtų vaidinti lememo vaidmens,o turėtų kaip patariamąjį balsą ar dalį balso nulementį nugalėtoją,o gal konkursuose reikėtų isteigti nominaciją draugų simpatijos.O šiap džiugu kad vis daugiau žmonių su fotokamera leidžia laiką,tai tokia liga kurią užsikrėtus sunku pagyti.Taigi sekmės visiems.
1 iš 3 puslapių
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. Pirmyn
5 13 atsiliepimai